• groove
    4
    Ne možeš zabraniti osnivanje firmi. Niti prejudicirati njihovo poslovanje. Svako je slobodan baviti se čime hoće u zakonskim okvirima.
  • Eduardo
    17.9k
    U POLICIJSKOJ postaji Vodice dovršeno je istraživanje nad mladićem (19) osumnjičenim za nanošenje teških tjelesnih ozljeda drugom mladiću (21), javlja Dalmacija danas.

    Policijska uprava Šibensko-kninska izvijestila je da je osumnjičeni mladić u utorak u Vodicama, u poslijepodnevnim satima, nakon verbalnog sukoba oko navijačkih obilježja zagrebačkog kluba teško ozlijedio drugog mladića.

    Dalmacija danas javlja da se neslužbeno doznaje kako je riječ o navijačkim obilježjima zagrebačkog kluba Dinamo.

    Protiv osumnjičenog bit će podnesena kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu za mladež u Šibeniku.
  • Majki2111
    2.7k
    Nekako mi se to čini previše lako za napravit...
  • reziser
    6.5k
    napad na dinamovig navijača u vodicama

    a kaj bi bilo da je neko s hajdukovim znakovljem napadnut u Zagrebu? pobuna!
    ovak, jadan čovjek dobio batine i to je to :rage:

    koliko vidim, KAZNENA prijava, e to je već nešto
  • Kwedi
    3.8k
    okej, došao si na more s navijačkim obilježjima ili u zagreb, ne bitno.

    ako već ideš s provokacijom, moš i očekivati reakciju.
  • reziser
    6.5k
    navijačka obilježja? majica, ručnik- provokacija?
  • nkdz
    829
    vrlo vjerojatno klinac sa rucnikom dinama, malo debilno ici mlatiti nekoga ak je rucnik u pitanju.

    Ali pitanje je kaj je nosio, nebi ni ja bas nazvao pametnim furati neku dinamo majicu ili bbb majicu po moru (i kontra) pogotovo sad kad su tenzije dosta visoke
  • Kwedi
    3.8k
    pa reci ti meni, oš otić u split s majicom dinama na ljetovanje? nemaš niti jednu drugu?

    nemaš niti jedan drugi ručnik za plažu već - dinamov?

    ili doći će neki tovar u zagreb s majicom hajduka i sjesti u tkalču na cugu - nema niti jednu drugu majicu siromaček pa eto...

    brate, ne živimo u diznilendu i da u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo.

    ne treba se čuditi ko pura dreku nečemu.
  • nkdz
    829
    slazem se s tobom, debilno je i nebi ni ja volio da se bas netko prešetava s Hajdukovim(torcidinim) obiljezjima po zagrebu ili ja prvi nebi nosio Dinamova na more jer znam da su provokacija ali pitanje je kaj je uopce ovdje bilo, sumnjam da bi rucnik ili kaj vec netko furao tko je otisao bar na par tekmi u zivotu i imalo zna zbivanja u navijackom svijetu, vjerojatno neki klinac koji nije upucen i sad je dobio po piksi
  • El Capitan
    74
    Da ja odem na more sa ikakvim obilježjima Dinama znao bi što mogu očekivati. Ne pravdam napad ali dečko je malo glup kad ide tako provocirati.

    Istina, ja sam jučer išao na kavu u Godot a kako je zadnja 2 dana pola terase revalo obukao sam majicu FD-a čisto da im malo ispržim oči. I da, svjesno sam riskirao fajt ali opet, u centru ZG. Nije to isto.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Pa u turističkim vodičima za Istanbul piše da se ne nose obične crveno žute ili plavo žute majice, a di tek s obilježjima.

    Ono kaj je zajebanije za navijače Dinama na moru su tetovaže. Ako je zbog toga, onda treba vidjeti kontekst.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ja imam tetovažu na ramenu koju bi oni dolje mogli shvatit ko provokaciju, ali mi ne pada na pamet hodat u dugim rukavima. Do sad nisam nikad imao problema, no idiota ima svuda, nikad ne znaš.
  • Carrasco
    4.1k
    u kojem igraču vidite zamjenu za Olma? Atiemwen ili Majer?
    Attachment
    fa2aabacdd82fb7f2361 (49K)
  • El Capitan
    74

    Njega spomenuti ne mogu zamijeniti da ih i strpaš u jedno tijelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.