• Krizy
    35.1k

    Više od Sportskih u svakom slučaju :rofl:
  • andy
    100
    i mi veceras krecemo iz Karlsruhera
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Svaka čast svima koji dolaze van Hrvatske na tekmu.

    Mišljenja sam da smo ovo trebali odgoditi, ne iz razloga sto se bojimo Hajduka,nego jednostavno da se sav fokus stavi na Bodo jer je ulog ogroman i sve sto ide iz tog duela, bojim se da ne odemo emotivno i energetski ispražnjeni ekipi koja doma ide 500 na sat.
  • striko
    1.1k

    To odgađanje bi prvo zabranio. Svaka sljedeća europska utakmica će opet biti najvažnija. Imamo 30 igrača na plaći a ne možemo pratiti ritam od dvije utakmice tjedno.
  • Salva
    2.3k
    Ostao jedan sektor za Sjever dolje
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Brijem da ce sutra ekipa 2h prije tekme(kako to inače bude kod nas) navalit na karatanu i napravit gužvu i onda kupovat i ulazit do sredine prvog poluvremena..
  • Gelipter
    3.4k
    Svaka čast svima koji dolaze iz udaljenih krajeva, posebno ako samo dolaze na tekmu. To kaj ima ekipe kaj žive dve zgrade od stadiona pa ne dolaze i smišljaju alibije je već tolko prežvakana tema. Ko želi doći nađe načina. Ovdje ionak većinom komentiramo i čitamo mi kaj dolazimo redovno ili barem koliko god možemo tak da je bespredmetno takve komentirati osim ak ovo nije neka kolektivna jadikovka. Sutra će nas biti dosta, a još je bitnije da grmimo cijelu tekmu.
  • Salva
    2.3k
    Pogotovo jer zapada nema u online prodaji
  • Captain America
    13.2k
    Sad sam bio na karatani, karte su u džepu, jedan čovjek ispred mene i dvojica u redu za godišnje.
  • xavier
    11.1k
    jednostavno da se sav fokus stavi na Bodo jer je ulog ogroman i sve sto ide iz tog duelaSvi na Sjever

    Meni je to utakmica oko koje se daleko najmanje živciram. S jedne strane, želim uvijek pobjedu i naravno da klub uvijek treba razmišljati na taj način. No s druge strane, ispadanje nije kraj svijeta, dapače, jer realno nam puno više odgovara EL nego LP.

    p.s. samo nemoj spominjati zaradu od LP jer valjda nema kluba na svijetu osim našeg čiji navijači sanjaju "dobru zaradu"
  • bbb medimurje
    2.9k
    Cudno kak jos bar zapad dole nije rasprodani
  • LovroZG
    1.3k
    p.s. samo nemoj spominjati zaradu od LP jer valjda nema kluba na svijetu osim našeg čiji navijači sanjaju "dobru zaradu"xavier

    Kužim ovaj argument kad se priča o transferima pa bi za klub trebalo bit bolje da zadrži kvalitetne igrače neg da ih proda za dobre pare, al kod LP mi ne stoji. Tamo je zarada bonus koji bi klubovi u teoriji trebali pametno uložit u razvoj kluba i zadržavanje kvalitetnih igrača pa ne vidim niš loše da se sanja o ulasku u LP, kako iz sportskih, tako i financijskih motiva.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Treba naucit igrat takve utakmice, za sta se uopce onda bilda koeficijent i proracun? Moze se i LP odigrat bez bruke i sa napadom na trece mjesto. Radili su to i losiji klubovi od Dinama.
  • immerwieder
    1.2k
    ali nitko nije imal tako lošu upravu
  • deda
    27.4k
    Nekako sam dojma s obzirom da zapad dolje još nije rasprodan neće biti puno više ljudi nego u utorak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.