• Klenx
    4.1k
    Žao mi je kao psu što nemamo boljeg trenera, ranga Bjelice.
    Ova ekipa bi se tukla za prolaz u grupi LP.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Valjda je kriticarima theophila jasno.. da je civjek bezgrešan ne bi igro kod mas nego u Realu il Barci, ovako neka nam ga njega i takvih poput njega, za mene jedan od boljih stranaca i najboljih stopera u skorijoj povijesti.

    Bravo Theo
  • Mrvica
    3.3k
    KTC kad sj**e šefa i stanicu onda se iskupi na kraju :rofl:
    Drmiću želim sve najbolje i da nastavi zabijat, kako je počeo svaka čast! Bočkaj? Izgleda mi kao prevara teška, mislim da je vrijeme za izlazna vrata jer se već pun klinac prilagođava.. A mali Ljubičić me stvarno iznenađuje i pokazuje se kao vrhunsko pojačanje, samo da ga ne ureknem.

    Počupao sam si kosu do kraja utakmice, ali srećom Menalo se nađe u pravo vrijeme na pravom mjestu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Theo poslje greške, odličan kao obično. Ademi zakazao malo. Veze nije bilo. Čudno ali Petko nije baš zračne duele dobivao kod ispucavanja a par puta samo trebalo prebaciti loptu za 1 na 1 prema golu

    Reklo bi se da uz bočkaja, Ademi i Šutalo nisu baš na razini bili.
  • Nousername
    615
    Cacic ima 6 tekmi i 6 pobjeda i opet neki nadu razlog za pljuvanje.
  • xyz
    840


    Kojih 6 pobjeda? S Hajdukom u superkupu i Lokomotivom prošle sezone je bilo neriješeno. Čačić je uvjerljivo najlošija karika ekipe. Lošiji čak i od lijevih bekova.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Remi protiv lokosa
  • miro
    3.2k
    treba ipak dečkima, uključujući Peru, dat priliku da uđu u formu, pa im sudit u 9. mjesecu....ajde, bolji start nego prošle godine
  • Mrvica
    3.3k
    Svakako je odradio bolji posao nego tratinčica Kopić, onaj čovjek mi je čupao živce čak i gledajući ga na konferencijama, a utakmica da ne govorim
  • MM17
    221
    Zna se za kada Dinamo tempira formu, start je sezone, dvije utakmice dvije pobjede, ja zadovoljan.
    Kao što kolega Miro kaže, suditi ćemo u rujnu.
  • Fanboy
    2.2k
    Čačić priznao da je Lokomotiva dominirala u vezi 2pol i da su se šanse slabo stvarale..Ajde vjerujem da će doći do rješenja.
  • Ludovic IX
    5.5k
    S obzirom na početak prošle sezone , ovo je veliki napredak. Lani 0-2, ove godine 0-2 pretvorili u 3-2
  • matek
    48
    Kad se krene sa krivom postavom i moraš raditi ranu izmjenu da bi ispravio grešku, dogodi se da u drugom poluvremenu nemožeš promijeniti igrače koji su pali jer nemaš više toliko izmjena. (Ademi,Ivanušec,Oršić,Špikić..)
    Ljubičić odličan s obzirom na neprirodnu poziciju, ali na momente previše u sredini.
    Drmiću treba zabraniti izlazak iz protivničkog šesnaesterca.
    Mislim da Ristovski nije trebao van.
    Moje mišljenje…
  • BBB Sibenik
    4k
    Sibenik, Zadar, Dubrovnik, Pula
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mislim da Ristovski nije trebao van.matek

    Ozlijedio se, na njemu je Marić zaradio crveni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.