• Infinity
    15.2k
    @og1986, jos jedna i bit ces banovan.
  • deda
    28k
    Evo Infinity je otvorio temu predictora i prognoze za Loksu pa ne moramo više ovdje spamat
  • Markelo
    2.5k
    Postat će ban?
  • Salva
    2.3k
    r3bqpi6nly1ucb47.jpeg

    Naletio na instagramu, svida mi se
  • MM17
    221
    Djeca do 12 godina besplatno samo na Sjever gore, izgleda da će to biti praksa ove godine.
  • NitkoBitan
    12.3k
    550-40-40... :ok:
  • Salva
    2.3k
    Ove cijene (za zapad) su definitivno previsoke, jedino dobro je šta će valjda sad ljudi još lakše shvatiti koliko su godišnje karte isplatljivije. Vidi se da klub cilja da što više ljudi uzme godišnje, ali moglo bi se dogoditi da dobar dio ljudi ne dođe zbog visokih cijena. Vidit ćemo, nas ovdje većinu nije pretjerano briga i samo si zbrajamo isplativost kupljenih godišnjih.

    Za “male” tekme, Lokomotivu, Istru, Belupo, Goricu, Varaždin i Šibenik za zapad dolje bi se držao fiksne cijene od 60kn.
  • rob ljubavi
    774
    Po meni glupost otvaranja Sjevera gore, kao zbog klinaca do 12 godina itd., ali za male tekme su mogli to srediti za zapad gore npr.

    Kaj se cijena tice , zapad bi trebao biti vise nego duplo skuplji nego Sjever, znaci ako je Sjever 40 onda zapad mora bit 100...ali posto je to previse za "male HNL tekme" , nekako bi dobar izbor bio 30/70.
  • Blue 67
    212
    Mislim da ce se vec u petak pokazat jesu li godišnje "preskupe", ako bude manje od 5000 očito nisu.
  • deda
    28k
    S obzirom da je Loksa 80 kn za zapad to znači da će biti i sve "male" tekme, a derbiji vjerojatno 100 kn.

    Dakle HNL,
    80*12=960
    100*6=600
    Ukupno=1.560

    Zaključak. Osoba koja će gledati sve tekme HNLa na tribini zapad uštedit će 160 kn ako uzme godišnju s tim da mu je cijela europska sezona, kup i superkup gratis.
  • plavi67
    920
    preskupe ulaznice za tzv. male tekme i nepotrebno otvaranje gornjih tribina....ali ništa čudno za nesposobne ljude koji vode klub
  • Ludovic IX
    5.5k
    sad ti je @deda izračunao - godišnja (koju možeš uzet na rate) je prilika da na tekmu odeš u prosjeku za skoro duplo manje novaca neg je pojedinačna karta. ako ideš na tr-etiri tekme, pa makar i po 100 kuna, onda ti ne može biti to preskupo. to je jebenih 7 litara goriva. ja više potrošim na auto i autocestu od kutine do ZG neg na dve ulaznice za zapad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.