• Ali
    2k


    Puna cijena je 1.800, sto znaci da je zbroj svih domacih utakmica plus 240kn do cijene godisnjih.
    Ili jos barem tri domace europske kvalifikacije.
    Dakle jefini benefit su za godisnju max tri ulaznice gratis? To po mom nije dobar omjer.
    A iskreno neznam dali 2% gledatelja moze reci da ce doci na sve moguce tekme. Da nece imati barem dvoje kroz tjedana kad ce biti na poslu/putu, da nece imati barem neki vikend neku krizmu ili baznu godisnjicu braka zeninih roditelja. A nedaj boze korone i izolacije.

    Nigdje u svijetu pretplata nije skoro ista kao zbroj svih mogucih ulaznica .

    Ok reci ces da je 1.460 uz clansku, ali to je benefit clanovima, jer drugog benefita nema (stalna mjesta i sl...)
  • Ali
    2k
    A evo i primjer godisnjih kod nasih prvih susjeda.
    Dakle , prvaci, idu u kvalifikacije za LP, imaju novobnevljen stadion , zadnja obnova prosle godine. Krov, normalni toaelet, parking....
    A da ne usporedjujemo prosjecnu placu u SLO i RH...
    Ali eto ... tamo otaci i sin na full kkmfor idu za duplo manje novaca... i nisu im "prejeftine"...

    kyty3bwsygjltgdm.png
  • Mr Anderson
    5.6k
    Što ti nudi Maribor? Duplo lošiju ligu, duplo lošije igrače i u najboljem slučaju možda konferencijsku ligu. Brate mili, ako ti je preskupa godišnja, nemoj je kupiti i problem riješen.
  • Papastrumf
    10.2k

    Vrijedi li i za europske utakmice?
  • Ali
    2k
    Ma sve ok, decki. Ovo je mjesto gsje se slobodno izmose misljenja.
    Zakaj ovo ak ti je puno nemoj kupit i suti.
    Zakaj da sutim i ne pokazem najblizi primjer.
    Nikog ne odgovaram, samo racunam i ukazujem na nelogicnosti u marketingu naseg kluba.
  • Neki tip
    19.6k
    znao sam da ces se opet hvatat na cijene čim je deda odlucio nespretno zbrajat HNL tekme..

    Naravno da se samo za HNL baš i ne isplati. Jer ak ides pojedinacno imaš i besplatne 4 clanske, ne ides bas na svaku, svaku i vec je isplativost upitna.

    Ali.. kao sto ti je vec vise ljudi pisalo. Mi koji smo se na godišnje odlucili, nismo to odlucili iskljucivo pa cak ni primarno radi ustede. Barem ne vecina nas.

    Godisnju zelim jer zelim imati osigurano mjesto kad god Dinamo igra, a ja mogu na stadion. Ne zelim svaki put online ni u red. Ne zelim visiti ima/nema za velike tekme na koje bi svi.

    A tek onda na to dođe i isplativost. A isplati se uvijek osim kad Dinamo bas nekim cudom ne igra skupine europskih natjecanja. To se dogodilo jednom u zadjih 18 godina. 1/18.

    A ako uđemo u LP pa se jos izvuce neke barcelone, cijene ce biti tolike da ce se svakome isplatiti pa da ni na jednu drugu utakmicu ne ide (tako i zato neki i kupuju).

    Nemam pojma ukljucuju li te cijene za Maribor i europske utakmice u skupinama, ali nije ni bitno. Bitno je da fakat privodimo kraju tu sad vec vjecnu temu o cijenama godisnjih.

    Tko je procijenio da mu se isplati, financijski ili zbog drugih gore navedenih razloga - kupio ju je ili ce je kupiti.

    Jel preskupo prevelikom broju ljudi vidjet ce se po zavrsetku prodaje i kad se uđe u skupine, neke.

    Pa ce se klub prema tome ravnati za iducu sezonu.

    Mozemo sad nazad na Dinamo - Loksa na ovoj temi?
  • Tundra
    528
    1.460 uz clansku, ali to je benefit clanovimaAli

    po meni bi mogućnost kupnje godišnjih trebali imati samo članovi kluba
  • Ali
    2k

    Duplo veci komfor uz skoro pa duolo vece place, rekao sam. Po cemu je njihova liga duolo losija? Ok Dinamo je po igrackom kadru znatno iznad Maribora, ali liga nije znatno losija...
  • Mr Anderson
    5.6k

    Tema je Loksa i utakmica preksutra. I da, slovenska liga je duplo lošija od HNL-a. Još sam malo i rekao.
  • Ali
    2k

    Sce ok, ukljucio sam se ovdje ker su izasle 80kn za Loksu karta. Usput Loksa ima godisnju 150kn.

    Ja sam zelim ukazati kako je steta da klub nije prepoznao trenutak i omogucio cijenama i popustims da masovno obitelji kupe godisnje i kad je lijep dan fodju na tekmu, bez obzira na protivnika.

    Ovsk ce radi 150.000 prihoda kaj je klubu kikiriki, sutra zapad gore biti 10 ljudi, sjever gore dvadeset klinaca. Zapad dolje max 30% kapaciteta, a sjever nesto preko pola.
    A nije normalno da ultrasi budu najbrojnija skupina, a svugdje u svijetu su <30% ukupnog broja.
    Znaci da nekaj ozbiljno nije kak bi trebalo bit.

    A jos mi je gore kaj su nas navikli na teska maltretiranja kupnji ulaznica da smo stetni ak 2022 ne stojimo dva sata u redu za kupit kartu... a da ne spominjem da se tek dva dana prije tekme odrefjuju cijene...
  • SAS1987
    13.7k
    Vrijedi li i za europske utakmice?Papastrumf
    Ne vrijedi za europske utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja sam zelim ukazati kako je steta da klub nije prepoznao trenutak i omogucio cijenama i popustims da masovno obitelji kupe godisnje i kad je lijep dan fodju na tekmu, bez obzira na protivnika.Ali
    Ajde ne trolaj. Kakve su cijene bile prije i koji je rezultat bio toga?

    Klub je napokon prepozno da treba cijenit svoj proizvod i ak je to nekome preskupo, razumijem, al ne razumijem ove žalopojke. Neće Dinamo bezobrazno jeftinim cijenama privuć navijače. To bi eventualno prošlo privremeno ko krajem prošle sezone kad naslov nije bio siguran, a zadnje se kolo igralo protiv probuđenog Hajduka, al na duge staze tak ne dobivaš navijače. Tu se naš marketing mora pokrenut (iako je sad bolji nego prije par godina) zajedno s klubom i gradit zdrav odnos prema navijačima te stvarat od Dinama brend na čije su tekme svi dobrodošli i na čijim je tekmama poželjno bit.
    I tu naravno treba počet od nekih elementarnih stvari koje si naveo. Normalna online prodaja sa biranjem mjesta i plaćanjem na rate te najava utakmica na vrijeme. Ne možeš očekivat pomamu na HNL ak te za njega tolko boli kurac da ćeš tek u utorak popodne napomenut navijačima da igraš tekmu u petak i da prodaja ulaznica kreće u srijedu.
  • Infinity
    15.3k
    Imao si ranije jeftinije ulaznice, lijepo vrijeme, pa je opet bilo jedva 2000 ljudi na stadionu.

    Naravno da ja prvi sad ocekujem da brojka bude veca, ali ako se proda 8000 godisnjih ulaznica po nekoj cijeni i onda na stadion dodje jedva ili ni 2000 ljudi, jasno dolazimo do zakljucka da je ta godisnja ulaznica bila prejeftina. Jer da nije, ne bi ju kupilo 8000, a koristilo 2000. Kupilo bi ju 2000 ili bi ju koristilo barem 7000.

    Ako ti je veliku vecinu utakmica 70-80% vlasnika godisnjih propusilo utakmicu, cisto sumnjam da ce njih danas placanje pojedinacnih izaci skuplje nego neka jeftinija godisnja iz prethodnih sezona. A Europa? Aaaa daaa. Svi bi na Europu koja je skupa. Mozda se godisnja ipak isplati? A?

    Nas klub nije humanitarna udruga, mada necu reci da se nikad ne bavi humanitarnim radom, al to je druga tema. Ulaznice imaju cijenu i naravno da ju ne moze svatko platiti. Meni je godisnja i za sto kuna skupa. Zasto? Meni danas treba 800 kuna da samo dodjem u Zagreb i vratim se kuci. Gdje je hrana? Pice? Mozda spavanje? Naravno da se tih 800kn moze podijeliti, al tko mi garantuje da ce netko ici kad meni pase, a mozda mi je i 400 ili 200 previse.

    Nekom tipu koji spava u blizini stadiona u vreci je mozda zelja doci na jednu utakmicu. Njemu je puno i 40 kuna. Mozda ne spavaju svi u vrecama, al koliko je ljudi po Zagrebu i okolici kojima je 40 kuna puno, a mi tu raspravljamo jel puno 1800 kuna.

    I naravno da se nakupi nekome tko vodi cijelu obitelj, al ne mozemo reci da alternativa ne postoji. Naravno da nije isti ugodjaj, ali je zato cijena niza i prihvatljivija. Meni da Dinamo igra pred kucom, meni je isto u ovom trenutku tih 1800kn puno, ali bi uzeo sjever iako tamo nisam usao 10+ godina. Rado bi na zapad, al Boze moj, rado bi vozao Mustanga, ali ipak vozim auto koje sam u mogucnosti voziti. Nisam nazvao Ford i rekao daj jeftinije, zaradit ces od mene na dijelovima.
  • superhik
    10.5k
    Cijene pojedinačnih ove godine su poskupjele za 100%
    Prošle godine Lokomotiva je bila Zapad 40, Sjever 20.
    Pojedinačna za Rijeku i Osijek je bila za Zapad 70, Sjever 50, stoga je za očekivati da će sad iznositi 140 / 100 kn
  • deda
    28.6k
    Ma neće tako puno, ali 100-120 zapad i sjever 50-60 bi moglo biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.