• NORTE
    8.5k
    Za razliku od Kalaice, za Borevkovića prvi put čujem. Odlazak njega kao nogometaša dinamovca u Hajduk je skroz normalna stvar koju apsolutno podržavam, riječ je o sportskoj karijeri, jednog poprilično nepoznatog igrača.
  • Fanboy
    2.1k
    Mali Ljubicic na posudbu u Austriju...

    Sad vidim deda me preduhitrio...Igrac koji je pokazivao zavidnu razinu bahatosti za svoje godine
  • deda
    26.3k
    Austria Klagenfurt - Osijek 1:4 (Brlek 2, Petković, Topčagić)
  • Neki tip
    18.4k
    Hajduk - Cluj, zasad 0-2
  • maddaddam
    2.9k
    Sad vidim deda me preduhitrio...Igrac koji je pokazivao zavidnu razinu bahatosti za svoje godineFanboy

    Iz LASK-a je stiglo ono čelavo bahato govno dole?
  • Fanboy
    2.1k


    Aha misliš na Grgića, da on je od tamo došao...Teško je pohvatati sve bahate od dolje.
  • agramZ
    2.2k
    lask je bas klub za malog ljubicica.. jedan od najodvratnijih klubova u austriji, samo redaju skandale. trenirali iza zatvorenih vrata za vrijeme lockdowna dok su se ostali klubovi lijepo drzali zakona. kad je izasla snimka nadzorne kamere nije bilo nikakve isprike nego su poceli ogovarati ostale klubove, sto su inace radili i prije toga kad god im se pruzila prilika. znali su zabraniti pristup lozi upravama klubova ako su nesto "previse" negativno izjavili o lask-u. tesko umisljeni i bahati klub. njihov potpredsjednik je inace bio glavni operativac i svaki je novi igrac bio pod ugovorom njegove vlastite sportske agencije umjesto lask-a.. zbog toga je onda i dobio jednogodisnju zabranu obnasanja bilo kakve funkcije u nogometu, koja je nakon njegove zalbe suspendirana. prije par mjeseci je taj isti covjek, jürgen werner, zajedno sa svojim prijateljima kupio 49,9% austrije bec da bi tako ipak dobili licencu u drugoj instanci, i gle cuda, sve vise bivsih i trenutnih igraca lask-a koji su bili iliti su jos uvijek pod ugovorom s njim sad prelaze u austriju bec.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Igrac koji je pokazivao zavidnu razinu bahatosti za svoje godineFanboy

    Ja se samo nadam da će se unositi sucu u facu i psovati mu mater kao što je radio kod nas.
  • deda
    26.3k
    Cluj - Hajd.u.k. 2:0
    TSC Bačka Topola - Šibenik 2:1 (Kreković)
    Varaždin - Gorica 2:1 (Teklić, Domjanić - Kalik)
    Koper - Istra 1961 2:0
  • maddaddam
    2.9k
    Teško je pohvatati sve bahate od dolje.Fanboy

    Nemoguća misija.
  • zgšd
    156
    uprava/predsjednik nije klub...
    uprava je bez morala, inace ne bi doveli vaseg don didija, koji je za vrijeme svog mandata kao trener rapida dosta pljuval po lasku - ali peneze cuda cine pa se lako zaboravlja

    ali da lask ne njeguje neke vrijednosti i tradiciju to jest istina
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Cluj - Hajd.u.k. 2:0
    TSC Bačka Topola - Šibenik 2:1 (Kreković)
    Varaždin - Gorica 2:1 (Teklić, Domjanić - Kalik)
    Koper - Istra 1961 2:0
    deda

    Fino to hnl klubovi hendlaju protiv stranaca... :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Varaždin doveo Jozu Stanića na posudbu iz Augsburga.
  • Neki tip
    18.4k
    I Niko Datković se spominje u vezi Šibenika. Čini se da oni slažu puno respektabilniju momčad od Varaždina i Istre (koja je i značajno smanjila proračun - 40%, napisao je već netko prije).

    Prije par tjedana rekao bih da je Šibenik prvi kandidat za ispadanje, a mislio sam da će Varaždin ovaj put ozbiljnije krenuti u slaganje momčadi za HNL, ali sve se čini da će s Istrom voditi bitku za ostanak..
  • marcio amoroso
    31.4k

    Meni nije ni Slaven ništa bolji od te ekipe dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.