• Neki tip
    18.3k
    Ako je netko osjetljiv na naciste, onda su to Nijemci. Na samu pomisao, ponekad i pretjeruju u reakciji ali sve čine da ih se ne povezuje sa Hitlerovom njemačkom. Za razliku od naših idiota koji Hitlerovu hrvatsku još uvijek smatraju pozitivnom tvorevinom.Ludovic IX

    Kakve naciste? Pa FPÖ je registrirana stranka u Austriji, osvaja cca 15ak% glasova na izborima, a znala je i više, ima nekoliko zastupnika i u Europskom parlamentu.

    Potpuno je nebitno sviđa li se kome njezino djelovanje ili ne sviđa. Koga oni "zapravo" simpatiziraju ili ne simpatiziraju. Radi se o legalnoj stranci koja postoji skoro 70 godina, očito i o legitimnom političkom programu.

    I da se netko mora ispričavati jer je organizirao nogometni turnir s njima, u svoje slobodno vrijeme? Pa da je i član stranke, što to koga briga? Nogometaši nemaju pravo na politička uvjerenja, na svjetonazor, na vrijednosti? Ma što tko mislio o tim vrijednostima.

    Nije da je na teren izašao s transparentom podrške svom svjetonazoru.. Pravo nogometne vidljivosti ionako imaju samo neke druge vrijednosti. :blush:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Kakve naciste? Pa FPÖ je registrirana stranka u Austriji, osvaja cca 15ak% glasova na izborima, a znala je i više, ima nekoliko zastupnika i u Europskom parlamentuNeki tip sa Zapada

    Upravo to...
    Legitimna i legalna politička opcija koja ima 30 zastupnika u austrijskom parlamentu, doslovno treća najjača stranka u austriji... Iza OVP i SPO.

    Što netko misli o njihovoj politici je nebitno!
    Dominantna lijeva politička ideologija europu pretvara u totalitarnu tvorevinu, gdje nitko ne smije iznositi stajališta koja imalo odudaraju od njihovih službenih dogmi. To je gadljivo!
  • maddaddam
    2.9k
    Da je gol i ofarban u dugine boje sa dildom u guzici trčao oko Schöner Brunnen dobio bi medijske pohvale.

    Ovo današnje ljevičarenje bi i najzagriženiji komunisti odbacili sa zgražavanjem.
  • deda
    26.3k
    Doboj je ispao s ove karte
  • Infinity
    14.9k
    Uvijek sam mislio da je to u Hrvatskoj Bjelovar :gasp: Valjda mi nikad Kastela nije pala napamet :rofl:

    Sto se BiH tice, Doboj je konacno dobio premijerligasa. Nakon toliko godina i toliko sela u Premijer ligi, mislim da su apsolutno zasluzili to mjesto. Nisu osvojili Prvu ligu RS, ali je prvak odustao, a Sloga objerucke prihvatila njihovo mjesto. Vec su poceli i dogradjivati stadion kako ne bi morali negdje drugo igrati (Modrica?) i zbog toga imaju veliku podrsku javnosti. Cak su im i juniori osvojili svoju grupu u drugom drzavnom rangu, poharali kvalifikacije i plasirali se u PL. Kompletan klub se zadnjih par godina jako digao i nadam se da ce neko vrijeme zadrzati premijerligaski status i da se nece raspasti u slucaju ispadanja.

    Ovo za Njemacku mi je nevjerojatno iz prostog razloga sto je Bonn 40tak godina bio glavni grad.
  • Frodo
    65
    Da, nisam odmah uočio. Koji je sad onda grad u BiH?

    Kaštela nikom ne padaju na pamet kada ih nitko ni ne doživljava jednom administrativnom cjelinom, pa svaki Kaštel ima svoju sportsku infrastrukturu koliko znam.

    Da, dosta čudno za Bonn. Inače uz jedan od bonskih klubova veže se jedna zanimljivost kada su krajem 90-ih odlučili uz odobrenje Fidela Castra potpisati cijelu reprezentaciju Kube. Koliko znam nisu smjeli imati profesionalne ugovore.
  • deda
    26.3k
    Sanski Most?
  • deda
    26.3k
    Ajd sad vi recite jel smo mi ludi, dibidusi, ljudi bez vizije? Koji pimpek? Igor Jovičević će izgleda preuzeti Šahtar. :scream:
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Sazrio covjek u Dnipru, tamo je lakse raditi nego u Dinamu. Moze pricati o viziji tko sta hoce, ali taj Dinamo je bio ocajan
  • Infinity
    14.9k
    Koji je sad onda grad u BiH?Frodo

    Brcko koje je vece i od Doboja, ali je Brcko ujedno i distrikt i opcina. Malo administrativnih zaje*ancija na bosanskohercegovacki nacin. Ako izbacimo to Brcko onda je Cazin.
  • LovroZG
    1.3k
    U Dnipru je imo stvarno dobre rezultate. A za njegov mandat kod nas zapravo ne znam šta reć? Jedino je sigurmo da je to sve ispalo neozbiljno i da si je sam kriv za otkaz. Bez ikakvog smisla je ubacivo klince u prvu i spominjalo se da oni kao, zbog korona uvjeta i vrlo kratle pauze između sezona, koriste kraj prvenstva za pripreme pa su igrači preumorni. Dal je ovo potonje istina i dal je to bila njegova ideja ne znam, al svakako su rezultati patili zbog nečeg, a on je bio trener i donosio odluke.
  • SAS1987
    13k
    Igor Jovičević će izgleda preuzeti Šahtardeda

    Ko da se ljudi nisu dovoljno napatili...
  • Mr Anderson
    4.9k
    Realno, kakvu je on šansu dobio kod nas? Odlazak Bjelice, korona, naslov osiguran, ekipa nemotivirana. U najgore moguće vrijeme. Da bi se Zoki predstavio kao spasitelj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.