• Nino Bule
    11.3k
    Mislim da puno ovisi o rezultatima u europi kad bi usli u lp, prosli kao treci u el i tamo potegli opet do osmine/cetvrtine, ne bi ni sutalo isao ispod 20 mil
  • Ludovic IX
    5.1k
    pa mi smo takvim rezultatima došli do toga da nam igrači od 27-29 godina vrijede 10+ miliona ali čim smo malo pali i njima je vrijednost jako pala..

    i pritom bi takve igrače prodali teško i za 60-70% TM vrijednosti.. mi smo proizvođači igrača i takvi smo prepoznati u europi i mi ćemo 95% svojih dobrih prodaja (5+ mil) napraviti sa igračima od 17-23 godine
  • Olmic
    2.7k
    Stjepan Tomas novi trener Šerifa.. Taj čovjek ima najboljeg agenta u povijesti nogometa.. Mislim da u cijeloj trenerskoj karijeri nema 10 pobjeda..
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mario Götze se vraća u Bundesligu.
    Upravo potpisao za Eintracht iz Frankfurta
  • Infinity
    15.2k
    Zna li itko ista o buducnosti nogometa u Ukrajini? Da li ce uci u novo prvenstvo? Gdje ce igrati? Koliko je realno da im klubovi zadrze kadrove?
  • flexXy
    1.9k
    Prekasno je za to al kad je pocinjao rat sam bas bratu govorio da bi bilo fora da su dobili pozivnicu u hnl npr. top 4 kluba. Ovak nije sigurno da ce ista igrat a s nama im bar nebi igraci odlazili i docekali bi iduce ukrajinsko prvenstvo u formi. Naravno i ta nasa hibridna liga bi donijela na kvalitetu hnlu. Na europske plasmane i ostanke u ligi se naravno nebi gledali ukrajinski klubovi
  • maddaddam
    2.9k
    Negdje sam čitao da forsiraju da se igra u Ukrajini. Tako da vjerojatno otpada prvobitna ideja da se igra po Europi/Rumunjskoj.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Vjv u Poljskoj će moći igrati,reprezentacija je već dobila tamo stadion
  • Eduardo
    17.2k
    Mane u Bayernu.
  • deda
    27.5k
    Sadio nesadio bez Mane i službeno u Bayernu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš gledao sad objave Bayerna vezano za to... predstavljanje igrača, potpis ugovora i slikanje sve odrađeno u neposrednoj blizini Marienplatza. Ne znam zašto se neko predstavljanje novog Dinamovog igrača ne bi odradilo na Gornjem gradu, recimo Markov trg ili kod Kamenitih vratiju, na Trgu ili Tomislavcu.
  • maddaddam
    2.9k
    PORTUGALSKI nogometaš Joao Felix mogao bi, nakon tri godine, napustiti Atletico Madrid, pišu britanski mediji. Express navodi kako se Tottenham raspitivao u Madridu je li Portugalac raspoloživ za pregovore. Ne samo da bi ga Atletico bio voljan prodati Tottenhamu, već ga navodno nude još nekim klubovima. Kombinacije su razne, od direktnog transfera pa sve do zamjena.

    Tottenham je navodno spreman Atleticu ponuditi argentinskog veznjaka Giovanija Lo Celsa i 20 milijuna eura za Felixa. Simeone bi takvu ponudu vjerojatno prihvatio. Lo Celso je bio na posudbi u Villarrealu, a Tottenham ga je prije tri godine iz Betisa doveo za 50 milijuna eura.

    Felix je stigao iz Benfice u Atletico prije tri godine u transferu vrijednom 127 milijuna eura. Zamijenio je Francuza Antoinea Griezmanna, koji je otišao u to vrijeme u Barcelonu. Felix, poznat po vrhunskim ofenzivnim rješenjima i kreativnosti, nije se nikad do kraja uklopio u nogometnu filozofiju Diega Simeonea.

    Prošle je sezone zabio tek osam golova te podijelio četiri asistencije. Sezona je za njega završila u travnju, kad se teže ozlijedio. Felix ima 22 godine i još uvijek nije ispunio očekivanja u Madridu. Ugovorom je vezan za Atletico do 2026. godine.


    U to vrijeme su skautirali i Olma. Felix je odličan nogometaš, ali ta lova koja se vrti u nogometu je brutalna.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Baš gledao sad objave Bayerna vezano za to... predstavljanje igrača, potpis ugovora i slikanje sve odrađeno u neposrednoj blizini Marienplatza. Ne znam zašto se neko predstavljanje novog Dinamovog igrača ne bi odradilo na Gornjem gradu, recimo Markov trg ili kod Kamenitih vratiju, na Trgu ili Tomislavcu.Crusades1986

    U potpunosti se slažem sa tobom. Emreli, sad Šutalo, Drmic, Bočkaj…videa napravljena na istu foru. Samo da se napravi i tjt nema kreativnosti neke. Gledam sad Saranic u Bravo puno bolje napravljen video.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.