• maddaddam
    2.9k


    Ne brini, čovjek objasnio :cool:

    3vqr8z6mhyv9hgp8.jpeg
  • trender
    168
    Jel to na svojim greškama naučio:lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim SN ima manje insider informacija od moje babe koja ne zna uopče što ni tko je Dinamo... ne kužim zašto uopće obraćat pažnju na njihove članke.

    Germanijak jedini ima neke informacije "iznutra" tako da ako oni nisu prenijeli, ne vjerujem ništa :rofl:
  • Mlađi referent
    10.2k
    Fascinantno - jutros postoji usmeni dogovor, popodne sigurno propao ( odbijen ) transfer.

    Špekulanti čisti
  • Klenx
    4.1k


    Kakav shit od članka bože dragi
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Meni Ivanušec trenutno ne vrijedi više od 8, bar ga ja ne bi platio više. Zato nek čeka.deda

    ja nekako mislim da TRENUTNO ne vrijedi ni toliko.
    bio je u lošoj formi, onda je došla ozljeda...tako da više od pola godine nije odigrao ništa posebno.
  • xyz
    840


    Znači Ivanušec i Kačavenda, po vama, vrijede jednako. Daj nemojte govoriti gluposti. Kad vidiš kako Ivanušec u prvom dodiru stvori prednost; to Kačavenda neće nikad znati jer je tehnički limitiran. A onih koji trče kao navijeni danas ima koliko hoćeš.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    tko je rekao da vrijede jednako? :gasp:
    normalno da ivanušec vrijedi više, ali isto tako stoji da nije imao bajnu sezonu i da sad nije trenutak u kojem se za nega može izvući maksimalna moguća lova. kad god su igrači dinama odlazili za veliku lovu, bili su u top formi!

    ti misliš da se za ivanušeca trenutno može izvući 10+ milja?
  • Stjepan
    479
    10+ se za Ivanušeca može trenutno sigurno dobit da bio je ozljeđen ali i dalje on ima iste kvalitete za koje znaju klubovi koji su ga pratili duže vrijeme i žele ga dovesti.Ja se nadam on ostaje u Dinamu bar do zimskog prijelaznog roka.
  • xyz
    840


    Za Ivanušeca će se ovo ljeto dobiti minimalno 12 milja. Kačavenda nije uopće potreban Dinamu jer imamo svojih igrača na toj poziciji koji su i talentiraniji i trenutno bolji (npr. Baturina, Tolić...).
  • Mališan
    1.7k
    koji te stvorioAli

    Gospodine Bađun, jeste li to vi?
  • Ludovic IX
    5.1k
    Tolić nije talent. on će za par dana napunit 26 godina. ako nije do sad uzborio se za prvi sastav, tj bljesne pa ga nema, štop se mene tiče može ići.. a na osnovu videa sa potezima i golovoma, mogli bi i dobru pinku dobit
  • Armagedon13
    958
    Znači kreće ljetna sezona uspješnice Ojeda,s nestrpljenjem očekujemo sljedeći nastavak
  • deda
    27.3k
    Drugovi s juga se uzjebali opet da onaj mali Brkljača dolazi kod nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.