• Neki tip
    18.9k
    Kaj nije Budicin trener, a Tadić tehnički direktor?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ovo mi je baš neozbiljno od Rijeke. Kažeš da tražiš trenera i da su Tadić i Budicin tu samo dok ne dođe prvi trener i onda nakon 10 dana priprema ipak objaviš da oni ostaju treneri. Presmiješno.
  • Ludovic IX
    5.1k
    kak mi zvuči nekak slično sa jednim klubom za kojeg mi navijamo.. privremeni trener za kojeg nema šanse da ostane i onda pobijedi dvije tekme i vd nestane ispred "trener"
  • Neki tip
    18.9k
    Kaj nije Budicin trener, a Tadić tehnički direktor?Neki tip sa Zapada

    iy2gilu0zmkw5668.jpg
  • deda
    27.4k
    Osijek na pripreme vodi 30 igrača i 4 golmana, a još 2 igrača i Ivušić se tek trebaju priključiti. Znači, ukupno 37.
  • Papastrumf
    9.3k

    Nama vec treci privremeni trener potvrdjen kao stalni. Tako ako su ovi neozbiljni, sta su ovi “nasi”? :smile:
  • deda
    27.4k
    Ma naši su konzistentni u ostavljanju privremenih trenera :lol:
  • Mlađi referent
    10.2k
    A po komentarima ih Riječani izgleda dobro prihvatili… da naši ovo naprave, izgorili bi ruteri :lol:
  • Neki tip
    18.9k
    A po komentarima ih Riječani izgleda dobro prihvatili… da naši ovo naprave, izgorili bi ruteri :lol:Mlađi referent

    Definitivno, dobro je da nikad nećemo saznati kak je to kad trener druge momčadi, šef omladinske škole, privremeni trener ili trener koji živi blizu postanu i ostanu trenerima prve momčadi. :blush:
  • Neki tip
    18.9k
    Nego, jel zna netko odgovorit na ovo moje pitanje gore? Zašto se ovdje piše da Rijeku vode dvojica trenera, koliko vidim trener je Budicin. Tadić je tehnički direktor.

    Pletikosa je u U21 tehnički direktor pa nitko ne veli da tu rep. vode Bišćan i Pletikosa kao dvojica izbornika.

    Nešto propuštam?
  • deda
    27.4k
    Formalno je tako, vidjet ćemo na terenu tko što radi.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Jako neozbiljno od Miškovića. Trenera nisu doveli, prodali igrače, a nisu se pojačali. Biti će im borba s Lokomotivom i Goricom za 4. mjesto.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Nama vec treci privremeni trener potvrdjen kao stalni. Tako ako su ovi neozbiljni, sta su ovi “nasi”? :smile:Papastrumf

    Isti klinac :down:
  • deda
    27.4k
    Ma posložit će se oni. Vrančić je već potpisao, danas bi trebao doći i Pavlović. A gle, on posluje racionalno, s čim imaš s tim klimaš, a ne kao tovari koji nabiju 50 milja duga u 2 godine plus još nedefinirane pozajmice od fizičkih osoba.
  • Mlađi referent
    10.2k
    koji živi blizu postanuNeki tip sa Zapada

    Ta referenca je nešto najjače u svijetu novinarstva pa nek priča k’o kaj želi :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.