• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Da je itko drugi osim Tudora trener, možda bi mi to značilo nešto. :rofl:

    Po meni ima potencijala. Sad budemo vidjeli. U Osijeku je bio jako dobar.
  • Mlađi referent
    10.3k
    433HR javlja da su nam se tovari umiješali u posao sa Šutalom.

    Navodno koriste transfer Biuka kako bi sebi doveli Šutala. Ne znam otkud oni nabavljaju ikakve info, ali eto, neka se spomene
  • NORTE
    8.9k
    tovari umiješali u posao sa Šutalom.Mlađi referent
    Toga bi moglo biti sve više. Ferro pa Šutalo.
  • maddaddam
    2.9k
    Samo vraćaju milo za drago, nakon što smo uvalili letvu Brozovića u Inter pored živog labuda Tin Svena Sušića koji je već imao dogovoren deal :cool:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Hahahahahahahahahahaha Boze Isuse. Do sad nisam ni cuo za tu stranicu, vjerojatno je osvrtnik pouzdaniji :lol:
  • immerwieder
    1.2k
    ako zbilja dečko ima dilemu,
    vrlo jednostavno mu je možemo riješiti otkazivanjem interesa prema njemu
  • Mlađi referent
    10.3k
    Hahahahahahahahahahaha Boze Isuse. Do sad nisam ni cuo za tu stranicu, vjerojatno je osvrtnik pouzdaniji :lol:Imamo Dinamo

    Lako moguće, ali sam se referirao na nju jer je možda informacija iz talijanskih novina. Ako je neka njihova “insiderska” onda je sigurno glupost, no, kako ne znamo, ne možemo ni mi previše pričati
  • Mlađi referent
    10.3k
    Dobro je netko spomenuo ranije, jako je čudno da je kod nas toliko priča o Bošku, a kod Talijana se jedino može naći da ga Verona neće otkupit i da će Boško na novu posudbu.

    Ni riječi o nekakvom transferu
  • deda
    27.4k
    Na twitteru nema apsolutno ništa. Ni u vezi s Dinamom, a pogotovo ne tovarima.
  • Orc123
    5k
    Ko i proalih godina ....tresla se brda rodilo se niš
  • Orc123
    5k
    Ojeda, svitachenko,....svi su oni sutra trebalo vec biti na lijecnickom....kako je to zavrsilo znamo
  • Krizy
    35k
    Već su doveli Ljubičića i Drmića a prijelazni rok je službeno počeo prije 3 dana. Ispred nas je preko 70 dana prijelaznog roka a po tebi se rodilo niš?
    Malo manje negativnosti, odlično su krenuli ovaj prijelazni rok...

    Nijedan klub ne dovede svakog igrača koji je povezivan s klubom, pa tako neće ni Dinamo
  • Blaz
    350
    Jel moguce da ovaj i dalje o ojedi?
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ko i proalih godina ....tresla se brda rodilo se nišOrc123

    Čemu takva negativa.. imaš dva vrhunska igrača u tjedan dana prijelaznog roka na puno potrebnijim pozicijama

    Ovo je ionako samo IG trač, do utorka možda već vidiš Boška u plavom dresu, polako
  • SAS1987
    13.2k
    Jel moguce da ovaj i dalje o ojedi?Blaz

    Ojeda je novi Thiago Neves :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.