• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Prije malo vise od godinu dana, jedna izgubljena lopta za gol i autogol ovog istog igraca koji veceras razvaljuje :strong:

    Dinamo Istra kup
  • Nousername
    615
    Sutala obavezno zadrzat jos ovu polusezonu/sezonu.Nema potrebe za zurbom.
  • vafenss
    233
    Strasna partija Sutala zasad
  • NORTE
    9.3k
    Kakve igračine štancamo ko na traci, to nije normalno.Eduardo
    To nije samo jedna generacija, to je nogometna nacija.
  • Neki tip
    19.4k
    Slažem se, ali mislim da je Eduardo mislio na Dinamo(vu školu), a ne Hrvatsku.
  • og1986
    2.9k
    Neka dođu i drugi šutalo i erlić :grin:
  • Nousername
    615
    Ljudi nas guše na nasih 20 metara on ne radi izmjene
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Oršiću, oprosti se od reprezentacije, ovo nema nikakvog smisla!

    Nema perišića, brekalo ne igra ništa posebno i izbornik će radije na njegovu poziciju uvesti vlašića, koji uopće nije krilo i praktički uopće ne igra u klubu.
    Čemu se odazivati?
  • Neki tip
    19.4k
    Recite mi da sam lud, jer jest ludo micati Gvardiola sa stopera, ali ova dvojica su toliko dobri da pomišljam kako bi mozda opet Gvardiola imalo smisla u jacim tekmama na SP staviti na lijevog beka, a ovu dvojicu ostaviti..

    Gvardiol jest potentniji stoper od obojice, ali Gvardiol je i bolji lijevi bek od Barišića, a Sosa mi je više za 3-5-2 ili 4-4-2 protiv slabijih protivnika.
  • superhik
    10.4k
    Počinjem sumnjati da ja Vlašić Dalićevo vanbračno dijete
  • seljak86
    2.4k
    Ivušić dobar
  • NORTE
    9.3k

    Činjenica je da smo već dugo nogometna velesila (što god neki o tome mislili), i da imamo igrače i repku koja je jaka i spremna pobijediti najveće nogometne sile, a mala smo nacija (4mil +dijaspora, a npr. Drmić i Gavro igraju za Švicarsku, itd.)

    Osim veznog reda gotovo da imamo novu repku u odnosu na srebrnu 2018., a novi igrači su Livaković, Gvardiol, Šutalo, Majer, Oršić, Pašalić, Vlašić, Stanišić iz Bayerna itd... Pametnome dosta. Nogometna velesila.
  • Neki tip
    19.4k
    pa složih se i nakon prvog posta :)
  • og1986
    2.9k
    I ovi Francuzi mi idu na živce. Imaju široku klupu samo zato kaj su svi crnci na njoj.
    Bez kolonija bi bili triput lošiji od nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.