• Neki tip
    19.4k
    o1ypqrr5132nm30n.jpg

    (Rez je, podsjećam, 3-1 za Hajduk)

    Ne znam smije li u ovu rubriku ak je na racun tovara, ali probat ćemo.. :grin:
  • Dino
    2.2k
    Vi ste se vjerojatno medu prvima javili da se prodate. Kad sam rekao da trazim 200 kuna, podivljali su rekli i da nisu cak ni onima koji idu na gostovanja davali preko 150.

    Sad ja jadan pred svaku tekmu dobijem dvajs kuna za sladoled, al opet si mislim bolje ista nego nista.
  • Mrvica
    3.3k
    :lol: :lol: :lol:
  • xavier
    11.1k
    Sad se svi čude...pa dobro, čemu mislite da služe one "dolazite li na utakmicu" ankete prije svake utakmice :cool:
  • deda
    28.1k
    Ne smijem reći ni koliko Zona dobiva od GNK, ali mogu samo namignuti da je riječ o 6 znamenaka mjesečno. :wink:
  • Shane
    165
    fuw8m892rpfp61na.jpgMeni su obećali bonus i regres tak da se vidimo na Superkupu.
  • NORTE
    9.3k
    Kustić gostovao na tovarskoj tv i u trenu kad se počelo pričati o huliganizmu pozadinu studija eskpresno su promijenili u sliku BBB-a s bakljama, a kad je Kustić spomenuo da navijači moraju imati i wc na gostovanju voditelj tovarske redakcije je slavodobitno zaključio da je bilo propusta kod organizatora derbija, što je Kustić odmah opovrgnuo.
  • NORTE
    9.3k
    Olivari kaže da su navijači prihvatili Čačića.
    Ili nije čuo zvižduke sa sjevera na derbiju, kakvih nije bilo od Zorana, ili su navijači=zapad.
  • NORTE
    9.3k
    kad je Kustić spomenuo da navijači moraju imati i wc na gostovanju voditelj tovarske redakcije je slavodobitno zaključio da je bilo propusta kod organizatora derbijaNORTE
    ize36s9886q54fxn.jpg
  • db-izbjeglica
    12.9k
    meni nije jasno zašto netko ne kaže očito - torcida je u zagreb došla s namjerom da napravi sranje!
    znali su da neće ući na utakmicu, to nema nikakve veze sa sokićima, sendvičima, uriniranjem i defekacijom!
  • NORTE
    9.3k

    Desinec spada pod Pu karlovačku, a napravit sranje na Borongaju (pod Pu zagrebačkom) donosi puno gore posljedice.
  • Nino Bule
    11.6k
    Hajducki novinari tovarsporta briljiraju danas, aleksandar holjiga objavio tekst s naslovom "nogomet je gay", a boro dezulovic u tovarsportovoj nakladi najavio knjigu o hajduku s jednom zvjezdicom s pet kraka na naslovnici.
  • DZj
    43
    Hajdukovci isto s pljuvanjem Perišića nakon kaj su se kleli u njega
    ja neznam kak su mislili da bu s 33 godine presel u Hajduk
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.