• rob ljubavi
    780
    Pisalo je da ce samo TP.
  • deda
    28.2k
    Ide sutra i tp i online od 11 h pojedinačne. I paketi do početkavtekme.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Theo, Perić, Štefulj, Franjić i Bulat sutra ne mogu. Emreli možda.
    S obzirom na izostanke očekujem ovako nešto.

    Livaković- Ristovski, Šutalo, Lauritsen, Bočkaj- Ademi, Mišić- Špikić (Menalo), Ivanušec, Orša- Petko
  • miro
    3.2k
    moglo bi bit Mučenje u nastavcima, 34.dio...
  • dzg717
    947
    samo se nadam da nece bit potrbe za pjesmom “mi smo uz tebe, znaj da nema predaje..” haha
  • Mrak
    2
    bit će, ajmo svi purgeri moji ☺
  • Mrvica
    3.3k
    Uletit na glavu pa šta bude, rađe tako nego igrat ziheraški. Bit će sutra vatre!
  • serbus
    3.6k
    Mi kad igramo sa mudima napravimo nešto zato napadački i na glavu... Dosta je Kopićevskih "asimetrija" igraj nogomet i nema straha
  • bbb medimurje
    2.9k
    bxrlj8wjmljuifwt.jpg

    Ovo mi doslo na story, kaj nije receno da se pojedinacne karte mogu kupiti samo sutra?
  • rob ljubavi
    780
    Pa dobijes 2 karte..i na svakoj pise cijena 80kn. Ovo je paket, samo su uslikane ulaznice za sutra.
  • deda
    28.2k
    4.105 srijeda
    2.542 četvrtak
    1.420 petak
    1.392 subota

    9.459 ukupno prodanih paketa

    U ponudi trenutno još 5.488 paketa
  • dzg717
    947
    Hocu jebenu grmljavinu sutra !!!!!
  • Salva
    2.4k
    Desetka će past.

    Dobro jutro svima, sad samo 12 sati iščekivanja. Poludit ću do navečer.
  • Mrvica
    3.3k


    Razumijemo se, još kad čekaš kraj smjene da bi krenio na put prema ZG-u i ta nestrpljivost. Nadam se da će se na kraju dana sve posložit u našu korist.
  • Salva
    2.4k
    VAŽNA OBAVIJEST!

    Za današnju utakmicu na sjevernoj je tribini pripremljena koreografija posvećena legendarnoj generaciji 1982. povodom 40. godišnjice osvajanja naslova prvaka.

    Ne možemo dovoljno naglasiti koliko je važno ući na tribinu barem sat vremena prije početka utakmice kako bi sve prošlo onako kako je zamišljeno.

    U Kranjčevićevoj je to izgledalo više manje u redu zahvaljujući korteu pa je nekih pola sata prije utakmice tribina bila dobro popunjena.

    Ali danas svatko mora krenuti od sebe i skratiti uobičajene rituale pred utakmicu te ranijim ulaskom na tribinu doprinijeti tome da koreografija uspije i da se već i prije početka utakmice zagrije atmosfera na stadionu koja će pomoći igračima u ovoj, možda i ključnoj utakmici sezone.

    U SEDAM SATI SVI NA TRIBINI!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.