• Nino Bule
    11.7k

    Ne znam koliko pohodis maksimir, ali na ticket pointu bude red pred svaku utakmicu pa makar nas bilo 1600 na utakmici. Ljudi se naucili uzivo kupovat u zadnji tren i tu nema pomoci.
  • Infinity
    15.3k
    Uvijek bude red, bit ce i sad. Ljudi su svjesni da stadion nece biti rasprodan, a mentalitet nam je takav da za sve cekamo zadnji tren. Samo je pitanje koliko ljudi ce biti tu.

    Meni je zao sto tovari ne igraju danas, jer vjerujem da bi nakon njihovog kiksa stadion mogao biti pun, tj. mnogi bi tad prelomili da idu.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ne znam koliko pohodis maksimir, ali na ticket pointu bude red pred svaku utakmicu pa makar nas bilo 1600 na utakmici. Ljudi se naucili uzivo kupovat u zadnji tren i tu nema pomociNino Bule

    Cesto... znam za male tekme pa i rekao sam da su uvijek na njima redovi jer ljudi kupuju u zadnji tren valjda ne ocekujuci guzvu ili kjz. Isao sam uzet recimo karte za Rapid pred samu tekmu i iako je bila dobra ukupna brojka ljudi slicna sutrasnjoj red nije bio velik red jer su se svi na vrijeme osigurali
  • NitkoBitan
    12.9k
    Btw. sad sam se sjetio da su tek od sutra u prodaji pojedinacne ulaznice i od sutra mogu clanovi podignut besplatne ulaznice tak da bi mogao bit poveci red ali ne do Pimpeka sigurno.
  • dzg717
    960
    Da vas koji pomno pratite prognozu malo razveselim, sutra bez kiše. A grmljavina ce bit jedino na sjeveru :)
  • Neki tip
    19.6k
    od sutra mogu clanovi podignut besplatne ulazniceNitkoBitan

    Znam neke koji su prilično ljuti na klub zbog toga.

    Naime, susjed jedan veli da je tražio za zapad gore paket kao član, jer ima još 2 besplatne članske.

    Vele ne može..

    Zakaj? Pa koliko još domaćih tekmi imate?

    Dvije.

    Na koliko ja imam pravo članskih ulaznica još?

    Dvije.

    U čemu je onda problem? Pa prodajete pakete, dakle isprintat možete.

    Ne znam, tek od ned idu pojedinačne na člansku..

    ....
    Možemo mi sad drvit "kaj mu je problem dat za dvije ključne tekme bla bla" ili "pa nek uzme dvaput, kaj mu je problem.." ili "neš ti gazenja prava, pa ne daju nam izbore..", ali iskreno, ak ima pravo na još dvije, ma što tko o tom pravu mislio, onda zaista ne razumijem u čemu je problem da se članovima kojima je preostao dovoljan fond pozivnica iste podijele u paketu za obje tekme (ako tako žele) za zapad gore i sjever gore za koje se to pravo jedino i može ostvariti za ove utakmice..

    Klub treba paziti na takve stvari. Da, velik dio Dinamovih navijača, odnosno simpatizera, jest razmažen..

    Ali stadion nikada nisu i nikada neće puniti ultrasi. Oni podnesu i izuvanja i premlaćivanja i praćenja i zabrane (samo se nemojmo praviti da to treba biti standard.. niti to kaj su prolazili niti za one koji nisu).
    No takvih je 300.. ajde nek je i 1000 ili 2000, svejedno.

    Simpatizeri su za pun(iji) stadion itekako potrebni i njima, posve legitimno, treba krov da ne kisnu, kao i logično postupanje kad je riječ o paketu kojeg bi, prema priči gore, trebali moći dobiti.
  • Salva
    2.4k
    Danas je otišlo 600 paketa. Moglo bi se do 1000 navuc.
  • Neki tip
    19.6k
    0a04zfr8012e5ncp.jpg

    :rage: ovo je za pred zid.. mater kukavičku
  • Eduardo
    17.8k
    u vrlo kratko vrijeme promijenio pristup i retoriku. Zahvatio ga KopKrki sindrom.
  • Klenx
    4.3k


    Ne podcjenjuj glupost prosječnog čovjeka
  • BBB Sibenik
    4.1k
    iskreno se nadam da je ovo izvučeno iz nekog jebackog konteksta :rage:
  • Zagi
    5.6k
    Naravno da je izvučeno...
    Ono što je otprilike rekao je: Naravno da idemo po pobjedu ali ne želim reči igračima da je sutra utakmica biti ili ne biti, jer to nije.
    https://www.youtube.com/watch?v=cnU7F_NtUz4
  • NitkoBitan
    12.9k
    Naravno da idemo po pobjedu ali ne želim reči igračima da je sutra utakmica biti ili ne biti, jer to nije.Zagi

    Sutra je apsolutno utakmica biti ili ne biti.
  • seljak86
    2.4k
    Molim Te Bože da osvoji Osijek ako nećemo mi.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Okey ne želi stavljat pritisak na igrače da ne izgore, ajmo to tako protumačiti. Al šta je sa onim pobjedničkim gardom i autoritetom “mi smo Dinamo” koji je zagovara nakon pobjede nad Goricom zdušno. Daj molim te ako sutra nije bit il ne bit utakmica sa glavnim konkurentnom barem tako tablica kaže onda šta je? Ne tribam govorit da igramo doma..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.