• Majki2111
    2.7k
    Screenshot-2022-05-07-at-01-15-48-DHMZ-Dr-avni-hidrometeorolo-ki-zavod.png

    Evo grafa, nešto sitno kiše oko 17 sati. Ako se može preživit Hrvatska-Kosovo 2017. godine onda može svaka kiša u ZG.
  • Nino Bule
    11.9k

    Ja da idem na zapad ne bi ni na jednu utakmicu isao ako pada kisa.
    2022. godina je, neki civlizacijski standard je da osiguras 50% stadiona da je natkriveno makar igrao trecu ligu, a ne da si klub sa 60 mil eura proracuna.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Pokisneš svuda jednako. Samo je nelogično da je zapad uvijek bio dosta skuplji od istoka i sjevera, a ne nudi ti nikakav komfor kojim bi to opravdao.
  • Svi na Sjever
    2k
    Po nekoj logici zapad dolje bi trebao za derbije i europu planuti jer nema istoka.

    Inace se slazem da je istok duša stadiona a i kibici koji su znali pogurati ekipu u vaznim trenucima svojim periodicnim navijanjem,vrlo aktivna tribina koja j... m... sucu,upravi,gostujucim navijacima a i igracima ako treba... i tribina koja je uvijek znala cijenit doprinos i aktivnosti Sjevera!
  • SAS1987
    13.8k
    Zasto neodlucni, zbog eventualne kise?NitkoBitan

    Ma kakva kiša... oni koji obicno idu sa mano nisi sigurni ak budu imali vrijeme :grin:
  • Infinity
    15.4k
    Postoje ljudi kojima se na skali od 1 do 10 ide 1 na utakmicu, a postoje oni kojima se ide 10. Isto tako postoje oni izmedju. Ako si ti 10 to ne znaci da mozes nekoga osudjivati zato jer ne ide iz nekog svog razloga, pa i ako je kisa taj razlog.

    Stadioni diljem Europe imaju krov, jer klubovi ne zele da kisa bude jedan od razloga zasto netko nije dosao. U Engleskoj kisa pada jako cesto, a stalno pricamo kako su englezi 'ludi' i pune svaki stadion svaki vikend. Pa ako su toliko vjerni da nam budu uzor, zasto njihovi klubovi postavljaju krov na stadion? Zasto se bacaju u taj bespotrebni trosak?

    Ljudi ne vole kisnuti. Subotom vecer kad pada kisa u gradu bude manje ljudi, jer im se ne da pokisnuti par metara iz kuce do auta i onda iz auta do kafane. Nije samo utakmica dogadjaj na kojem ljudi gledaju prognozu.

    Osudjivanjem ce se samo postici to da netko pomisli da nije dobrodosao i otudjiti ce se. Sutra nece ici nikako, a mi cemo se pitati zasto su tribine prazne. Dinamo treba sve navijace, i one koje treba ceskati iza vrata cijelu utakmicu i one koje nista nece sprijeciti da dodju, jer Dinamo gleda 2000 ljudi na stadionu koji danas prima 24000 ljudi. Da mi imamo 24000 ljudi svaku utakmicu onda bi mogli lajati ovima koji biraju, ali nemamo. Koliko je paketa prodano? 8000? A koliko nas je ljudi gledalo ovu sezonu? Netko tko je izbjegao sve utakmice po kisi je mozda na kraju bio na vise utakmica ove sezone nego netko tko ce sad doci i jednom pokisnuti. Ne mozes nekome reci da nije navijac jer je u nekom trenutku propustio jednu ili dvije utakmice, ma koliko one bile bitne.
  • Rocky1986
    245
    Dostupna su jos samo dva sektora za sjever dolje
  • bbb medimurje
    3k
    Znaci jos nekih max 1000 karti
  • Fićo1986
    992
    Kad to ode mislim da ce stat...rijetkim ljudima se ide na sjever gore ili zapad gore
  • Infinity
    15.4k
    Mozda ce usporiti, ali nece stati. Punile su se te tribine vec. I kad god su donje etaze bile pune na gornjim bi barem netko bio.

    Uostalom, zapad gore je vec preko 50% rasprodan. Ima tu sigurno podijeljenih karata, ali ima i dosta prodanih.

    Ja sam misljenja da ce za tovare zapad gore biti pun, a sjever gore djelomicno.

    Sad je samo pitanje koliko su tovari kupovali pakete za zapad gore, jer mi je sumnjivo to da se rasprodaju prvo juzni sektori, al vidjet cemo vec protiv Osijeka koliko ljudi tu ima, tj. koliko ih fali i koliko je medju kupcima ulaznicama ustvari uljeza.
  • rob ljubavi
    786
    Ako je za Sjever dolje rasprodano pola od ukupnog prodanog,znaci da je zapad dolje strasno podbacio. Jer ako ima jos neki sitni broj karata kupljenih za sjever gore i zapad gore, znaci da zapad dole ima jos dosta praznih mjesta..
  • NitkoBitan
    13.2k
    Jer ako ima jos neki sitni broj karata kupljenih za sjever gore i zapad gorerob ljubavi

    Zapad gore zapravo odlicno stoji jos kad sutra dio clanova trazi besplatnu kartu za tu tribinu mogao bi biti pun
  • De Oliveira
    1k
    Imamo li neki rezime prodanih ulaznica do sada?
  • Keyser Soze
    8.5k
    Prema mojoj evidenciji 8435
  • bbb medimurje
    3k

    Ma nema tu tovara
    Srediste je bilo prvo rasprodano pa onda juzni dio
    Pazi, govorimo o cca 800 ljudi, da su stvarno to tovari pokupovali vjeruj mi da bi znali

    A kaj se tice zapad dolje, istina, ovaj put je zapad dolje podbacio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.