• deda
    29k
    Bolje i turske sapunice nego Mr. Savršeni :blush:
  • Tom vg
    1k
    i zašto ne žele na sjever? Koji je razlog?
  • deda
    29k
    Navika, ne da im se navijat i skakat, maltretiranje na ulazu, pogled na teren.
  • Salva
    2.4k
    A tko će nedjelju dočekat? Moramo pisat o svemu, makar i glupostima. Čari isčekivanja derbija…
  • Salva
    2.4k
    Upravo ovo šta je deda napisao. Na kraju krajeva, da se Sjever zatvori i da se teoretski grupa “seli” na zapad ili jug, bilo bi mi teško naviknut se na novu tribinu. Od kad znam za sebe sam na toj tribini, isto kako i oni na istoku. ..
  • NitkoBitan
    13.3k
    uzdam se u sve one koji kupuju kartu pred utakmicu a takvih je puno, vidit cemo..BBB Sibenik

    Bit ce dosta ljudi koji ce i na dan tekme kupovat pojedinacne karte koje su dostupne samo tad... jbg neki znaju da ne mogu na Hajduk pa ne zele uzimat pakete
  • rob ljubavi
    786
    Meni uopće nije jasno da netko "ne može na Hajduk".

    Pa za to bi mi jedino izgovor bio teška boleština ili svadba( ali je kao gost na njoj ).

    Stvarno ono, em derbi, em moguće derbi za naslov, em tekma u kojoj ili slaviš najnapetije osvajanje prvenstva zadnjih 15 godina ili se boriš za njega...
  • Stjepan
    479
    Sve si rekao ako Maksimir ne bude rasprodan u zadnjem kolu protiv tovara to je sramota za Zagreb uz dužno poštovanje onima koji su redovni na utakmicama.
  • Stjepan
    479
    Za sjever dolje prodano 3800 paketa.
    Izvor:SN
  • deda
    29k
    Evo ponoć pa da podvučem crtu pod svoju evidenciju.
    U ponudi je trenutno 6.880 paketa.

    U srijedu je prodano 4.105 paketa.
    U četvrtak 2.542
    Danas 1.420

    Ukupno 8.067 paketa

    Plus treba dodati dio sponzorskih ulaznica, ložu i ostalo. Vjerujem da će u subotu proći još do 1.000 paketa.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Za sjever dolje prodano 3800 paketaStjepan

    Treba to jos malo stisnut do same tekme i bit ce super brojka :ok:
  • Stjepan
    479
    Kapacitet sjevera dolje je 4950 tako da je ostalo još 1150 ulaznica otići će do tekme bar još 500 po meni ako ne i sve u svakom slučaju Sjever će gorijeti!
  • bbb medimurje
    3k
    Ja iskreno mislim da dinamove navijace jako zanima i jadranski derbi a posto je to sat vremena ranije kraj te tekme onda radije budu ostali doma i pogledali obje tekme nego samo dinamo
    Da za ostale tribine ide prodaja ko za sjever dolje imali bi oko 12-13k za sad
  • Nino Bule
    11.9k
    Najveci problem je prognoza, bili bi mi na 12-13k da je bolja prognoza
  • Navijač Dinama
    7.6k
    onog kog pere prognoza i da ne dođe radi iste, nek gleda tekmu i svaku ostalu kuci ili u birču, za boljeg nije niti zaslužio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.