• Jaro
    5.4k
    ja u bajke vise ne vjerujem...
  • SAS1987
    13.3k
    Mamića fizički nema u klubu već par godina a politički mu je utjecaj puno manji. I to što nam sada klubom upravlja daljinski upravljač Antolić jer poraz svakog navijača Dinama jer smo svi mi krivi da to pasivno pratimo.
  • Jaro
    5.4k
    vidimo kako je politicki slab... Pa covjeku ustavni sud radi po narudzbi. Nemaju dovoljno muda sami ga oslobodit, ali su osigurali da europski sud nakon 13 sekundi donese takvu presudu...
    Kaj se mene tice, nek odustanu od ostalih optuznica, bar ce ustedit par milijuna kuna za "sudske procese"...
  • Pop corn
    4.8k
    Mamića fizički nema u klubu već par godina a politički mu je utjecaj puno manji. I to što nam sada klubom upravlja daljinski upravljač Antolić jer poraz svakog navijača Dinama jer smo svi mi krivi da to pasivno pratimo.SAS1987

    Nije poraz osoba, vec sustav. Mi se moramo boriti za kvalitetan sustav, a ne protiv osoba koje nam se gade
  • SAS1987
    13.3k
    Nije poraz osoba, vec sustav.Pop corn

    Naravno da je problem sustav ali on se ili bi se barem na Balkanu mijenja kada dođe do pritiska javnosti zbog nekog konkretnog problema.
  • SAS1987
    13.3k
    Antolic cigane odlazi iz svetinje.

    biq94i4zmkfz0v50.jpg
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovo je jebena sramota države. Ja bi prije napisao Plenković cigane. Strašno šta se dopušta.
  • NORTE
    9k
    A istovremeno se ukinula osuđujuća presuda Vrbanoviću i odmah su krenule priče da bi zbog korumpiranog osječkog suda ista odluka (sloboda) mogla dočekati i bjegunce.

    SVAKI NOVIJI TRANSFER JE I VIŠE NEGO SUMNJIV.
  • og1986
    2.9k
    Baš sam mislio da će policija i ostale agencije te iduće transfere pomnije pratiti i češljati, pa da se ovi neće usuditi krasti. Ali opet smo na starom. Pa neka se svi redom gone, koliko su korumpirani.
  • superhik
    10.2k
    Misliš da su braća optužena zbog aktivnosti naših agencija? Da se nisu očešali o IRS u nekim svojim transakcijama ništa od toga svega ne bi bilo
  • SAS1987
    13.3k
    I da bi financijska policija provjeravala svaki transfer ne bi bilo razlike. Mamići su ionako osuđeni i u BiH a ovi ostali kreteni iz uprave su preglupi (Vlatkica) i prearogantni pa ih boli k**** (Amra i Krešo).

    Davno je netko dobro napisao da ovu gamad iz uprave možemo smijeniti jedino silom. Neće ih smijeniti niti biologija jer se reproduciraju.
  • Brotnjo
    470
    s855f2lqzd5vjj58.png
    Došla braću obić :vomit:
  • Eduardo
    17.2k
    imaš ostatak?
  • Brotnjo
    470
    1d09v6v4yzxx7bgm.png
    Čekaj bolje dane i gotovo ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.