• Crusades1986
    9.5k
    Precjednica došla po kuvertu :vomit:
  • SAS1987
    13.2k
    imaš ostatak?Eduardo

    Nemam... :smile:
  • jp23
    2.2k
    Bože baci par cigli i budi precizan. :vomit:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bože sačuvaj :vomit:
  • superhik
    10.2k
    Zoki izgleda ko' neki alkos kojeg su pokupili na cesti da dođe nešto pojesti za stol
  • maddaddam
    2.9k
    Jbt, jedva sam prepoznao daltone koliko su se ofucali.
  • Nino Bule
    11.2k
    Nadam se da u uskoku neka lampica svijetli nakon ovakvih posjeta i da planiraju procesljat maksimirsku 128
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jesu odvratni... svakim danom sve više i više. A i taj kafić i ta udruga smećarska..
  • Nolifer
    6.4k
    Nikome ne želim zlo, a ponajprije ne mrzim nikoga....

    Ali ovo kad vidim zmuči mi se, dobijem proljev doslovce...

    I onda kažu da se nisu maknuli, pa ovo je pljuska kakve nema svima nama i ruganje u facu...

    Dokle?
  • Eduardo
    17.1k
    U kratkim crtama, u slučaju da vam sa slika nije čitljiva.


    • u prelasku Marka Bulata i Denija Jurića iz Šibenika u Dinamo potrošeno je 3,5 milijuna eura, od čega je najmanje 600 tisuća prebačeno na račun tvrtke DI & DŽ iz Mostara, no taj iznos odnosi se samo na dio provizije koju je posrednicima uplatio Šibenik

    • koliko je dodatne love isplaćeno s Dinamove strane nije poznato jer klub odbija objaviti detalje o posredničkim naknadama... Predstavili su ukupnu brojku za sve transfere - 51 milijun kuna tj. 6,8 milijuna eura

    • tvrtka DI & DZ u vlasništvu je braće Ivice i Damira Džidića, braće koja posjeduju "pola Mostara"

    • Ivica je registriran kao nogometni menadžer

    • braća su nekadašnji članovi mlađih kategorija Dinama

    • posebno je problematična prodaja Jurića... odšteta (formalno) je milijun eura, provizija 400.000€ + 200.000 za Bulata

    • tih 600.000 € posredničke provizije ujedno je jedini novac od strane Šibenika uplaćen u tu svrhu prošle godine
  • SAS1987
    13.2k
    Ne mogu zamisliti kakva bi krađa bila da pocinju graditi stadion.
  • Keyser Soze
    8k
    Čekaj bolje dane i gotovo ...Brotnjo

    Čekamo ih već 15ak godina, možda se moramo lagano pomiriti s tim da nemamo takav utjecaj i da nam je sustav stvoren za ovakve likove što ih čini nedodirljivima.
  • Captain America
    13.1k
    Samo ću reć da ne znam čemu čuđenje djela navijača današnjim "novostima"? Zločnincima sigurno nisu prijatelji uplatili svoje novce u državni proračun il platili izgradnju kuće i raskalašen život u Hercegovini. Da se izrazim medicinski, presudom je uklonjen tumor iz kluba, al metastaze su ostale radit štetu.

    Ono što me zanima i vjerujem da je ovo najbolje mjesto za pitat, događa li se što po pitanju tužbe DTSM protiv članova skupštine koji su se izjasnili da klub nije oštećen i da lova ne treba?
  • LM1995
    1.6k
    događa li se što po pitanju tužbe DTSM protiv članova skupštine koji su se izjasnili da klub nije oštećen i da lova ne treba?Captain America
    Istu stvar sam pitao prije 4 mjeseca. Odgovora nema.
    bca3ugdlznxlh6i8.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.