• Navijač Dinama
    7.3k
    Krovinovića vala ne bi imao ni prije Gojaka, ma kakav god da je Amer, a kamoli prije Ivanušeca i Mišića. Kod tovara jedino gabor može igrat i to umjesto Petka, i to je to. Ostali nitko od njih nije bolji od nijednog našeg, pogotovo golmani, stoperi i Ademi.
  • Riot
    1.7k
    Iako bi mogli izgubit u srijedu i bez obzira na to bit prvaci, ne bi bio red da od nas budu jaci u medjusobnom omjeru. Zato se mora dobit i pokopat jadnike s juga, a i krajnje je vrijeme za to. Jebi se jebi splite..
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Evo dobre vijesti, Ivanusec dao intervju za SN, kaze da je spreman i za svih 90.

    Jeste li možda spremni za svih devedeset minuta na travnjaku?

    - Na utakmici protiv Istre nisam išao sto posto jer bilo mi je to prvih pola sata nakon stanke, imao sam kočnicu u glavi. Ali, dobivena minutaža mi je jako dobro došla kako bi se ta kočnica otpustila. Vidio sam da mogu, sad se osjećam jako dobro. Mislim da sam spreman. Odradio sam jako puno teških treninga, nekim stvarima sam se u tom razdoblju više posvetio, a prošli tjedan sam stalno bio s momčadi. Dakle, vidjet ćemo što će trener odlučiti, ja se osjećam spremnim.
  • reziser
    6.2k
    pitanje je u kakvoj je formi... ali se slazem da je to jako dobra vijest
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Imao je par dobrih poteza protiv Istre, nije mu bas toliko duga bila pauza, mislim da ce biti dobro
  • reziser
    6.2k
    sam se treba postavit agresivno, krenut od prve minute po gol, a ne da nas oni stisnu na pocetku i evo panike....
  • deda
    27.6k
    Uvijek to izgleda isto. Oni idu na horuk prvih 15inuta,ca onda se počinje igrati nogomet. Ne smijes puknut samo u tom prvom valu.
  • Zagi
    4.9k
    Ovakav Ivanušec na 80ak% postavljen centralno je bolji od onog guranja na desno krilo, pa makar 100% zdrav.
    Kud se baš prije Seville ozljedi... tko zna što bi bilo da je mogao igrati..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Slično kao u prošlom derbiju, izdržati njihov kao pritisak i ovaj put se malo ranije othrvati tome. Nadam se isto da ćemo biti malo ambiciozniji prema naprijed. Oni su se ispuhali, nisu više sigurni u sebe i to treba iskoristiti. Imamo igrače da ih zaustavimo i smirimo. Bod bi bio ok iako mislim da Kopić treba ići na pobjedu jer time ih praktički izbacujemo iz utrke.

    Njima fali Grgić jel?
  • deda
    27.6k
    Ponavljam, Katić ima tri žuta, Grgić, Atanasov i Edouk ozlijeđeni. Ferro i Kalinić li-la, upitni.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kopic odbio dati izjavu nakon derbija u press salonu tovara
    Navodno zbog neugodnih pitanja kak je bilo ono o clanstvu?!
    Mi smo dinamu i ti predstavljas dinamo, nemas se kaj bojati!
  • Eduardo
    17.3k
    šteta što nema pi*ke bahate sutra da mu Ademi objasni kako stoje stvari...
  • Neki tip
    19k
    Kopic odbio dati izjavu nakon derbija u press salonu tovarabbb medimurje

    To neka priča od ranije ili si mislio uoči derbija?
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Dobro je sto nema Grgica, vidilo se u prosloj kad je izasao na poluvremenu da im je bitan igrac. Bas citam da Simic 2 mjeseca nije igrao...

    Ocekujem 352 kod nas i ako se postavimo kako treba pobjedu u hendikepu.

    Nakon toga ide kmecanje da nije posteno jer se odgodila utakmica i da se igrala u nekom drugom terminu oni bi sigurno pobijedili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.