• Mališan
    1.7k
    gledao sam Komnena sad u podcastu i moram priznati da mi je ostavio baš dobar dojam i potvrdio ono kaj mi se činilo po onom kaj vidim u njegovoj igri za Dinamo . Skroman tip· , svjestan svojih kvaliteta i ograničenja , koji razumije i stalno ističe koliko je Dinamo velik klub i ne sumnjam da ako će igrati na Poljudu da će dati svu energiju koju ima za Dinamo i to cijenim pa zažmirim i na poneku grešku .Gelipter

    Ma i meni je Komnen drag i skroz okej lik
  • reziser
    6.2k
    svi znamo da oni imaju usađenu mržnju prema dinamu i Zagrebu.
    To posebno dolazi ove godine do izražaja jer su miševi sa svih strana izašli iz rupa uz neviđenu medijsku propagandu uz #vrimeje i #bitćemoprviakonamdaju i ostala sranja. Jako su se uzjogunili jer su se nakon godina čučenja u rupi, konačno malo približili nama.

    Opet će se oni vratiti tamo gdje im je mjesto već od srijede u 21 sat...i neće ih biti blizu godinama...
  • reziser
    6.2k
    drago mi je da su malo ojačali (drago mi i za Osijek i Rijeku) zbog HNLa, jer je dobio na zanimljivosti, gledanosti, atraktivnosti.
  • reziser
    6.2k
    imam dosta prijatelja hajdukovaca, svih ovih godina se pravili, kao..ne pratim nogomet, ne zanima me, a ove godine su povampirili svi do jednoga...
  • Salva
    2.3k
    Da. Svi kao ma nisu oni hajdukovci ovo ono, a ovih dana se slikaju s clanskima i putuju svaki vikend di god i s kim god Hajduk igra. I bas zato treba te miševe u rupe poslat, a ne da se na dan tekmi po zg kvartovima šetaju u obiljezima hajduka. Previse su se opustili.
  • Bosna86
    11.5k
    Vratite se na temu utakmice
  • reziser
    6.2k
    Ovo mi se dopalo od Kopića (isječak s presice), nadam se da će tako postaviti igru i da idemo po pobjedu

    'Sigurno da će oni u utakmicu ući s visokom energijom, intenzitetom i pritiskom u prvih petnaestak minuta, dobri su u osvajanju drugih lopti, to je klasika. Ali, mi na Poljud idemo igrati nogomet, nadigravati se i nametnuti. Želimo biti pravi, dobiti utakmicu, kratko i jasno.'
  • striko
    1.1k

    Nakon poraza u Maksimiru 0-2 uđem na instagram i na story-ma svima Hajduk, a kad krene nizbrdo ( što je hvala Bogu čest slučaj) ne prate balkanski nogomet :D
  • über alles
    1.4k


    Mislis ko kad god nas bude ista stvar sa europskim utkamicama kad odjendom svi budu ludi dinamovci ?
  • maddaddam
    2.9k
    rdcpyqz6k6murdz0.jpeg

    Zadnja komparacija sa svemircima im nije baš najbolje prošla. Izvjesni klub sa Malte se popišao po tovariji.

    Idemo ih razvaliti!
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ne vidin kako možemo sutra imat nepovoljan rezultat, osim ako ne padnemo pod njihovu euforiju prvih 15-20min. Triba to sutra rjesit na kvalitetu. Uzivljenje je doli došlo do vrhunca, taman su da ih ugasimo. Negdi sam procita da Dinamo ne zna igrat na x da idemo na pobjedu. Iskreno nadam se da će bit tako a ne da kalkuliramo. Jer oni nama ne mogu zabit kroz igru jedino na neki prekid, moje mišljenje.
  • reziser
    6.2k
    zna se kak se rješava ta početna euforija. Posjedom lopte, skrivanjem lopte od protivnika i napadima..
  • Ludovic IX
    5.2k
    RTL prilog o derbiju, dinamu pol minute, Hajduku 5
  • Krizy
    35.4k
    Bit će sutra obratno, kad prikazivali golove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.