• xavier
    11.1k
    Zamisli da nama sudi netko iz Trilja ili Metkovića. Ja s tim ne bih bio ok.seljak86

    Zašto? Meni je svejedno tko sudi. Iskreno, nisam ama baš nikad u životu sekunde razmišljao o tome tko sudi. Da suci znaju donijeti pogrešne odluke, znaju, ali pričati prije utakmice da sude "krivi suci", to mi je stvarno puno previše.
  • seljak86
    2.3k
    Nisam pratio kaj su komentirali za ostale suce, al boli me ona stvar kaj govore. Nek sudi neko iz Rijeke, Slavonije, eventualno iz Zagorja ili Istre.

    Osim toga, pogrešno je u cijeloj priči pretpostaviti za nekoga da navija za neki klub. Netko iz Metkovića ne mora voljeti Hajduk niti netko iz Siska mora voljeti Dinamo.
  • jp23
    2.2k
    Osim toga, pogrešno je u cijeloj priči pretpostaviti za nekoga da navija za neki klub. Netko iz Metkovića ne mora voljeti Hajduk niti netko iz Siska mora voljeti Dinamo.seljak86

    Jel nisi sad kontrirao svoj prijašnji upis da ti ne bi bilo svejedno da ti sudi netko iz Metkovića ili Trilja?
  • marcio amoroso
    32k
    Oni će kmečati i da im se poklone dva penala. Jednostavno su bolesnici što se tiče toga. 17 godina bez titule vjerojatno odradi svoje.
  • seljak86
    2.3k
    Da, sorry. Nisam o tome iskreno razmišljao nikad i onda sam svoj tok misli o temi iznio na forumu :rofl:
  • Captain America
    13.3k
    Njihovo kmečanje/mijaukanje uopće nije vrijedno spomena. Fokusirat se samo na naš voljeni klub i gaženje južnjačkih štetočina na zelenom terenu.
  • deda
    27.6k
    Nemam pojma ikad tko nam sudi. Saznam to tek kad se popnem na tribinu i pogledam travnjak.
  • reziser
    6.2k
    Vjerujte da klubovi s nestrpljenjem čekaju objavu tko im sudi...
  • Eduardo
    17.3k
    Kakav gušt bi ih bio ugasiti u srijedu... neopisiv.

  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Simic mislim, ne Dimitrov.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Fun fact, ja sad zderem cevape u Trilju
  • reziser
    6.2k
    Kakav gušt bi ih bio ugasiti u srijedu... neopisiv.Eduardo

    U to uopće ne sumnjam.. Osjećam totalnu dominaciju u srijedu.
    Samo si pokvario svoj post s onim slikama.. :rage:
  • reziser
    6.2k
    Oni neće izdržati taj pritisak, tu su slabi. Kaj se tiče forme, čini mi se da se mi dižemo a oni padaju..
    Na njima je pritisak pobjede kaj mi moramo iskoristiti što i budemo.
    Za napaljivanje našima treba pustit doček našeg autobusa...
  • deda
    27.6k
    Zadnje što se tiče zdravstvenog kartona tovara. Grgić, Atanasov i Katić sigurno neće nastupiti. Kalinić i Ferro možda.
  • marcio amoroso
    32k
    Katić ima svakako žute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.