• r1oma
    1.5k
    tgb7pd7ydlhzh7dw.jpg
    Od sutra su u prodaji majice po cijeni od 130 kuna.

    Sav prihod namijenjen je za pomoć ukrajinskom narodu.
  • Pop corn
    4.8k
    I onda na novcanicu stave stadion u danasnjem stanju, netko je izgleda iskljucio mozakOluja

    I Cicu kak držiš trofej Kupa Jugoslavije a ne prvenstva
  • Pop corn
    4.8k
    Ali dobra ideja kluba
  • Crusades1986
    9.5k
    o7ratmx8cg9plwst.jpg
    8leo89r9pck443v3.jpg
    8up7z9i7c8q9xnds.jpg

    169kn
    Meni odlično izgleda.
  • Infinity
    15.2k
    OK, 82 i 169 je razlika za duplo, al mozda se trebala napraviti neka majica koja kosta 82 kune. Pored majica se mozda mogao napraviti neki mini pehar isto za 82 kune. Realno, moglo se odraditi veci broj artikala koji kostaju 82 kune. Mozda i 182 nije losa opcija, tj. da neki kostaju 82, neki 182, neki 282 itd. Mislim da se taj broj 82 mogao ubaciti u cijenu. Moglo se napraviti veci broj artikala cija je ukupna cijena 1982 kune. Kolekcija 1982 za 1982kn.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Taman ženino godište. Mogu joj kupiti i prodati priču da je zlatna generacija.
  • Infinity
    15.2k
    Meni se ovaj privjesak svidja. Nadam se da nije do lose kamere i da i uzivo izgleda ovako ne bas novo :grin:
  • Mali dioničar
    14k
    Nekako mi je dizajn bezveze. Otprve ne kužiš jel 82 ili 62. Ideja obilježavanja godišnjice je super, ali vodeći vizual mi je loš.
  • Eduardo
    17.2k
    OK, 82 i 169 je razlika za duplo, al mozda se trebala napraviti neka majica koja kosta 82 kune. Pored majica se mozda mogao napraviti neki mini pehar isto za 82 kune. Realno, moglo se odraditi veci broj artikala koji kostaju 82 kune. Mozda i 182 nije losa opcija, tj. da neki kostaju 82, neki 182, neki 282 itd. Mislim da se taj broj 82 mogao ubaciti u cijenu. Moglo se napraviti veci broj artikala cija je ukupna cijena 1982 kune. Kolekcija 1982 za 1982kn.Infinity

    Pun si odličnih ideja :up: :clap:

    Od ovih artikala sviđa mi se majica i šalica :smile: i to ću vjerojatno uzeti. Inače bih volio vidjeti više tih šalica s raznim motivima :roll:
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni su majica, zastavica za auto i crna šalica vrh, uzimam sigurno.
  • LM1995
    1.7k
    Zna netko jel Ilica kaj planira vezano za 1982.?
  • Infinity
    15.2k
    Pun si odličnih ideja :up: :clap:Eduardo

    Jos bi sve te ideje dao po jako pristupacnim cijenama :yum:
  • Pop corn
    4.8k
    Nemrem reci, potrudili su se. Može i bolje, ali ovo je jako dobro već
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.