• Cosey
    433
    Ne bih vjerovao da mi se nije dogodila slična situacija. Kupujem kartu i dam 20 u novčanicama i deset u sitnom, a žena počne prigovarati da zašto dajem sitno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Oduvijek sam mrzio tu spiku, nemam sitno. Baš kaj @Pop corn, to nije moj problem nego prodavačice pa nek se snađe. I još veli onda ništa.. To je za zvat joj šefa ili šeficu.
  • Pop corn
    4.8k
    Oduvijek sam mrzio tu spiku, nemam sitno. Baš kaj [url]http://pop corn[/url] to nije moj problem nego prodavačice pa nek se snađe. I još veli onda ništa.. To je za zvat joj šefa ili šeficu.Mali Zeus

    više prijava državnom inspektoratu
  • NORTE
    8.9k
    ne mogu vjerovati da na dan tekme su oni nepripremljeni.Pop corn
    A maksimalno 2-3 tekme mjesečno imaju.
  • SAS1987
    13.2k
    Moze se u bbb shopu placati karticom? Poslednji put kada sam bio nije bilo moguce pa samo da znam koliko mi kuna treba sutra :lol:
  • Stihl
    3k

    Nemre. A zemi nekih soma kuna :cool:
    To ti je taman, zemes dve duge majice, dve kratke, uclanis se u grupu i futsal i to ti je to haha
  • SAS1987
    13.2k
    A cuj, treba se pripremiti za odmor na moru :rofl:

    uclanis se u grupuStihl
    Može se tamo uclaniti bez da ti bilo sta salju po pošti?
  • Stihl
    3k

    Može se tamo uclaniti bez da ti bilo sta salju po pošti?
    Tak je
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Zna netko kakve su do sada bile velicine retro modela da znam koju bih sebi narucio.?
  • LM1995
    1.7k
    Nijansu su širi, ja sam si uzeo manju veličinu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Onaj pumin od prije par godina imam i taj mi je bolji od ovog retro dresa.

    Imam prvi kad se vratio ime, onaj iz sezone 2005/06 (ZG u srcu) i match worn od Broza taj pumin.. ali ne mislim više dresove kupovati. Sad svako malo neki t-shirt uzmem iz shopa i čekam iduću sezonu da ova trenirka malo pojeftini..
  • miro
    3.1k
    taj pumin skroz plavi otprije 6-7 godina mi je najljepši dres ikad
  • Ludovic IX
    5.1k
    Taj pumin je replika 82-e
  • Bosskovitz
    7.2k


    To su nam prodali priču jer je Puma u katalogu tih sezona imala takve jednostavne dresove u ponudi :D Ali da, to je možda najljepši dres koji smo imali, ono kaj zamisliš kad kao klinac crtaš Dinamov dres. Sjećam se da sam ga kupio čim je izašao i onda je nekih dvije godine kasnije bila neka velika akcija i mrknuo sam još jedan isti za neku smiješnu cijenu, stotinjak kuna, posve šokiran kaj se takav dres i to u XL veličini prodaje za tu lovu.

    Inače, u zakutcima web shopa su se napokon pojavile klupske značke, za nas koji brijemo na "rever s modrom značkom". Volio bih da su malo manje i suptilnije, ali kvaliteta je jako dobra i cijena je skroz okej.
  • Crusades1986
    9.5k
    Inače, u zakutcima web shopa su se napokon pojavile klupske značke, za nas koji brijemo na "rever s modrom značkom". Volio bih da su malo manje i suptilnije, ali kvaliteta je jako dobra i cijena je skroz okej.Bosskovitz

    Di si točno našao značke?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.