• rob ljubavi
    772
    Bilo bi dobro objavit i na instagramu pa da i sve one stranice na kojima ljudi non-stop vise objave to iducih par dana, jesu to gluposti, ali ljude mozda pokrene
  • Stjepan
    479
    Da kad je već u našoj upravi bilo kakav marketing strano tijelo jedino nam ostaje forum i društvene mreže gdje bi mogli pokušati potaknuti uspavane Dinamovce u Zagrebu i okolici da dođu na tekmu.
  • rob ljubavi
    772
    Svatko hvala Bogu ima i mobitel i sms i poziv opciju , pa osim društvenih mreža može i na malo direktniji način pozvati i nagovoriti svoje poznanike i prijatelje i manje aktivne Dinamovce. Možda pređe u naviku :D
  • Olmic
    2.7k
    Nadam se buđenju ekipe, a i promjenu sastava

    Livaković
    Rile Šutalo Ras
    Špika Mišić Bulat Bočkaj
    Tolić
    Orša i Andrić
  • Tom vg
    963
    stvarno ne razumijem kakva korist od toga? To nisu navijači.
  • Zagabria
    206
    whd60gfbjgulw6hl.jpg
    Prosljeđeno mi je na whatsapp, ak se ne varam ovo je Dubrava. Svi na Maksimir!
  • Salva
    2.3k
    Je. Ajmo ostatak Zagreba, budi se!!!
  • Blue 67
    212
    Žalosno je da se u ovakvom trenutku bilo koga mora pozivat na utakmicu,a smatra se nekim navijačem.Onaj koji sam ne osjeti potrebu u subotu doći na utakmicu možda i bolje da se ne pojavljuje prije iduće europske jer je sve samo ne navijač.
  • rob ljubavi
    772


    Moramo bit svjesni da puno ljudi nema naviku odlaska na utakmice, od toga su neki imali pa izgubili, a neki nikada nisu ni imali priliku za to ,nema smisla nabrajati razloge.
    Nisu svi HC dio grupe BBB niti žive Dinamo 0-24, većina ljudi na to ipak gleda kao samo i isključivo nogomet , a ne borbe, suđenja itd. Nogomet i sport su u svijetu prvenstveno oblik zabave( ne tvrdim da ja to osobno smatram tako , ali činjenica je ).
    A mi hvala Bogu osim faktora sporta i zabave imamo brojne druge, rivaliteti, domoljublje,povijest.

    Kao što se pisalo po forumu, čovjek želi da mu je lijepo i zanimljivo, naravno na ovom stadionu mu neće biti preugodno i udobno , kao što će mu i smetati pipkanja redara i bezalkoholne pive, ali sa kvalitetnom brojkom ljudi i pozitivnom atmosferom u najnapetijoj HNL sezoni dosada...zašto ne probati dovesti ljude? Sigurno će neki ostati, koliko smo generacija izgubili mislim da je suludo i dalje govoriti "kaj će nam ovaj i onaj".
    Iskrica nam treba , a svatko može malo pridonijeti.
  • Stjepan
    479
    U principu se slažem ali opet ti pozivi su znali uroditi plodom ako dovučes nekoga tko nije baš toliko harcode navijač možda i on osjeti tu ljubav i strast,emocije,pripadnost i odanost klubu pa i on počne redovito dolaziti na tekme.
  • Blue 67
    212
    Naravno,ali ja nisam pričao o dovlačenju nekog novog na tribinu što je sigurno samo plus, nego o moljakanju ljudi koji su već kao "navijači" da dođu. Ne znam kako se netko tko u subotu dok njegov klub igra domaću utakmicu,a on pije negdje kavu može nazivati istim imenom kao onaj što je tad na stadionu. Uz to nalazit razno-razna opravdanja koja naravno ne postoje četvrtkom ili eventualno za kakav derbi. U svakom slučaju treba radit na klincima jer od ovakvih nikad nije niti će ikad bit išta.
  • Stjepan
    479
    To se u potpunosti slažem.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Vidimo se, dovodimo cijelo pleme djece.
  • rob ljubavi
    772
    m46nnh98n1a9ysku.jpg

    Okretište Dubec
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Valjda će pasti gol iz igre... S obzirom da je već 3 utakmice u nizu to enigma za našu momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.