• cron1ck
    1.6k


    Ma cisto sumnjam, ne samo zbog toga sto ga Tottenham nece dati nego Barcelona uvijek tezi prema trenerima koji forsiraju paseve i samo paseve.
  • Nino Bule
    11.6k
    Pochettino karijeru proveo u espanyolu, ima ravno 0% sanse da bude trener barci
  • Eduardo
    17.6k
    Prilagodio bi se on. Mislim da to ne bi stvaralo prepreku. Možda bi veći problem bio odnos s navijačima s obzirom da je jednom prilikom izjavio da je Barca jedan od klubova koje ne bi trenirao. Kasnije je to povukao. Ali ako realno pogledam mislim da on nije opcija.
  • xavier
    11.1k
    Ma mislim da nema ni trunke šanse. Kako @cron1ck kaže, on se jednostavno ne uklapa u Barceloninu filozofiju, a oni su po tom pitanju baš tvrdoglavi...bolje izgubiti uz 70% posjeda i milijun točnih dodavanja nego pobijediti uz zatvorenu igru.

    Upravo suprotno od onog kako ja razmišljam :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Conte preuzeo Inter, službeno.

    Barcelona navodno po 100-ti put dovela Griezmana. Po meni promašen transfer.

    Real kupio lijevog beka za 40M€ i navodno ponudio 80M€ za Jao Felixa i ostanak u Benfici godinu dana na posudbi što su ovi odbili.
  • Eduardo
    17.6k
    Još jedna tužna vijest; poginuo Reyes...
  • Nat Murdo
    29
    Počivao u miru, legendo :sad:
  • deda
    28.1k
    Jebote više se navijača Liverpoola okupilo u Tkalči nego što dinamovaca ima u Zagrebu izgleda. :vomit:
  • Nino Bule
    11.6k
    Zao mi je kad vidim pune kafice srednjoskolaca koji idu gledat ligu prvaka a ne bi prismrdili na dinamovu utakmicu ...
  • LovroZG
    1.3k
    Baš je grozno ovo bilo na Tkalči. Hrpa ljudi u crvenim dresovima, baklje, šalovi, poneki transparent. Nikad mi neće bit jasno šta se događa kod ljudi da tak polude za nečim šta nije uopće povezano s njihovim okruženjem...
  • BluePhone67
    3.3k
    Jebote više se navijača Liverpoola okupilo u Tkalči nego što dinamovaca ima u Zagrebu izgleda. :vomit:
    8h
    deda

    Zao mi je kad vidim pune kafice srednjoskolaca koji idu gledat ligu prvaka a ne bi prismrdili na dinamovu utakmicu ...Nino Bule

    Baš je grozno ovo bilo na Tkalči. Hrpa ljudi u crvenim dresovima, baklje, šalovi, poneki transparent. Nikad mi neće bit jasno šta se događa kod ljudi da tak polude za nečim šta nije uopće povezano s njihovim okruženjem...LovroZG

    Sve stane pod legendarnu recenicu "Jesam li ja veći kockar ako sam izgubio novac ili neki koji su izgubili dječje osmjehe i veselje navijača!?"
  • BluePhone67
    3.3k
    itjhdwxcyn3zae00.jpg
    6ioep3ol77of9syd.jpg

    Apropo liverpool fan
  • deda
    28.1k
    Ma sve je otišlo u PM, cijeli ovaj svijet postaje jedna džinovska karikatura.
  • Eduardo
    17.6k
    Zanimljiv prikaz kretanja cijene igrača od 2004 do danas

  • Eduardo
    17.6k
    Mato Jajalo novi je igrač Udinesea. Bivši reprezentativac Hrvatske (dva nastupa) s klubom koji vodi Igor Tudor potpisao je ugovor do 2022. godine. Posljednji klub bio mu je Palermo, a stigao je kao slobodan igrač.

    Novi trener Intera Antonio Conte želi dovesti Romelua Lukakua i poslao je ponudu Manchester Unitedu. Ponudio je Ivana Perišića i novac, no crveni vragovi su to odbili.

    Perišić je ranije bio na meti Uniteda, no dolaskom trenera Olea Gunnara Solskajera stvari su se promijenile.

    Mario Mandžukić (33) našao se na Juventusovo transfer listi, piše Calciomercato. Uz bivšeg hrvatskog reprezentativca na popisu su još Joao Cancelo, Juan Cuadrado i Mattia Perin,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.