• Eduardo
    17.6k
    Ispovijest Ovreba o utakmici Chelsea vs Barcelona 2009 godine

    - Volio bih da sam imao pomoć VAR-a toga dana - kaže Ovrebo i nastavlja:

    - Nakon prvog poluvremena moji pomoćnici i ja smo imali osjećaj da dobro kontroliramo utakmicu. Na kraju utakmice, više nisam imao taj osjećaj - ispričao je.

    - Govorio sam kako moram ostati miran, ali unutar sebe sam ključao. Tek u svlačionici sam shvatio koliko je sve kontroverzno bilo.U samo dva sata sam od uglednog suca postao najveća budala u međunarodnom nogometu
  • deda
    28.1k
    Naši prijatelji iz Australije, St. Albans Dinamo soccer club

    Slika samo za mog prijatelja Bluetelephone :wink:

    60247440_2112666678781107_8084396149324120064_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3a86f4653904f0f6c7c00440a828be89&oe=5D5FD1F3
  • BluePhone67
    3.3k
    Hehe, ima tu dosta zanimljivosti, ne samo Zona Dinamo Spremni :halo:
  • Hipo
    406
    Upravo
    PAOK - AEK
    finale kupa na PRAZNOM olimpijskom stadionu u ateni.
  • Eduardo
    17.6k
    Grasshopper, najtrofejniji švicarski klub prvi put nakon 70 godina ispao je iz lige. Od Luzerna je gubio s 4:0 kada su njegovi navijač po drugi su put ove sezone prekinuli utakmicu i tražili od igrača da skinu dresove.

    Nadam se brzom povratku i novom legandarnom susretu u nekom od EU natjecanja :)

    Ima tko da detaljnije prati njihovu ligu da malo pojasni njihov pad kao i pad Basela i uvjerljivo preuzimanje trona od strane Young Boysa?
  • deda
    28.1k
    Uf, pojela mi živce Villa. Ali ajde prošli. Sad još zgazit Leedsa
  • Infinity
    15.3k
    Leeds to trpa i vec nakon 45 minuta ovjerava vizu za Premiership :grin: Ne znam kako ih Villa moze proci, al ne znam ni kako su prokockali direktan plasman.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Volio sam da su ušli i Leeds i Villa. Bit će dobro finale definitivno.
  • Bosna86
    11.6k
    Ipak nista od Leedsa
  • deda
    28.1k
    zgazit ćemo ovnove
  • xavier
    11.1k


    Na Dinamovom forumu ti o nekom drugom u prvom licu :razz:

    Šalim se Deda, moram te malo zezati :wink:
  • BluePhone67
    3.3k
    Svi imamo neke simpatije prema nekim drugim stranim klubovima, ja osobno prefiram AC Milan i Real Madrid.. Vazno je jedino da ti klubovi ostanu na simpatijama, jer ako preuzmu ulogu jedinog kluba u nasem slucaju je to Dinamo Zagreb onda se gubi smisao svega kao nekog koji sebe naziva navijacem Dinama. Meni ne pada na pamet pisat o Milanu i Realu jer je to izlizana tema i imas na svakodnevnoj bazi gdje god taknes neki medij pricat o njima jer su to prije svega svjetski klubovi, mozda Milan trenutno nije u toj kategoriji ali opet je svjetski klub za kojeg navijaju navijaci diljem svijeta.. Ono sto je meni u jednu ruku drago i ponekad nevjerojatno je bas Dedin simpatizerski klub, a to je Aston Villa, ne Real, ne Barca, Juve, Liverpool vec Villa i posto takvi klubovi nisu svjetski i giganti poput navedenih meni je to simpaticno. Znam ljude koji navijaju za Getafe, Valenciju, Nottingham Forrest, Athletico Bilbao, Veronu, Dinamo Dresden, Rapid Bec itd i bez obzira sto su to neki konkurenti mojih simpatija, drazi su mi ti sto navijaju za takve nego oni koji su cisti i direktni rivali poput Barce, Juvea. Al dobro, dok je to na simpatijama sve je to ok i normalno, kada predje u naviku i zaljubljenost iznad Dinama taj za mene vise nije navijac Dinama vec simpatizer.
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, slažem se. Za Dinamo se navija, a ostalo su klubovi koji su nam dragi.

    Ja sam svoje puno puta napisao...United (iako da kažem u svoju obranu kako sam za njih još od kraja 80-ih, prije prvog Fergusonovog naslova) i Knicksi (koji su zadnji naslov uzeli još prije nego sam se rodio). Inter mi je nekad isto bio jako drag, ali je to nekako splasnulo...
  • BluePhone67
    3.3k
    Real zbog Butraguenoa i Huga Sanchesa, a Milan zbog trojca Gullita, Rijkaard i neponovljivog Van Bastena..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.