• Nino Bule
    11.6k
    Ja ne znam zasto ljudi pisu da je ecl lova zanemariva naspram el,

    El:
    Qualified to group stage: €3,630,000
    Match won in group stage: €630,000
    Match drawn in group stage: €210,000


    Ecl:
    Qualified to Group Stage: €2,940,000
    Match won in Group Stage: €500,000
    Match drawn in Group Stage: €166,000
  • Klenx
    4.1k


    Je za lege ili tovare koji svoj budžet drže na 10 - 20 milja eura.

    Za Dinamo koji treba namiriti 50 poluigrača sa ugovorima iz B ekipe i budžet od 50 milja eura godišnje - nije
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa majstore zaljepio sam cifre, to koliki dinamo ima budzet ne utjece na prize money koji se između el i ecl ne razlikuje toliko, 20% razlike nije smak svijeta pogotovo jer bi dinamo vjerovatno dobio vise utakmica u grupi, dogurao dalje u natjecanju, itd.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sam PO lige prvaka ti donese 7 milja eura, mislim.

    Sam si u Hajduku misle da će oni do lige prvaka onak šetajuči a bili bi nositelji samo u prvom pretkolu. Istina, vjerojatno bi došli do nekih skupina pa im je to valjda cilj.

    Mi sa ecl moramo ciljati polufinale da bi se neka lova zaradila.

    Zato pobijedit u sljedeće tri prvenstvene i mir
  • SAS1987
    13.5k
    Osobe kojima definitivno ne bih htio biti u koži su drot, cvjećarka i nosačica kuverti u Upravi (tu ide i glavonja iz Međugorja, ali o njemu ću poslije).Klenx

    Bez brige, drota, cvjećarku i nosačicu kuverti boli ku*ac za Dinamo. Oni su od kluba uzeli brdu love, žive sanjski život, lova, putovanja, glamur i ostala sranja a ako bude jednog dana financijski zagustilo (a neće) oni će odjebati od kluba i živjeti dalje. Trpit ćemo jedino mi koji navijamo za taj klub.

    Mada vjerujem da će klub u primjeru poraza od Osijeka regirati i dofurati nekog ozbiljnog trenera.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Komforna zona je za mene magična riječ ili bolje rečeno dvije magične riječi.

    Dinamo je do sada u prvenstvu uvijek bio u komfornoj zoni izuzev one jedne sezone sa Rijekom. Mogao je rotirati, mogao je promovirati mlade, mogao je pogriješiti u transfernoj politici ili jednostavno ne kupiti nikoga jer su ostali bili bar duplo gori.

    Sada je situacija puno teža. Protivnici su namirisali krv i svaka pogreška se jako skupa plaća. Na tvog dovodenog Jurića protivnik dovede Livaju ili Caktaša. Na tvog dovedenog Bulata protivnik dovede Krovinovića ili Brleka. Na dovedenog Špikića oni dovedu Kalinića i Fiolića.

    Šest pobjeda u nizu protiv slabijih protivnika sada ne znaci da ćeš u tih šest utakmica pobjeći bar pet bodova svakome. Ta dva protivnika također dobijaju male.

    Dinamo je još uvijek prvi i ne treba suditi prije kraja, ali će se morati jako dobro razmisliti kojim se putem želi ići bez obzira kako ovo završilo ovu sezonu.

    Ja sam još uvijek uvjeren da osvajamo prvenstvo jer jednostavno imamo još uvijek najbolju momčad.

    Mene osobno više žalosti da Hrvatski Dragovoljac dan prije ima samo 200 ljudi manje na stadionu od Dinama. To je jednostavno porazno i jebena sramota.
  • Fićo1986
    973
    Uzme li ju Hajduk, čak i najveći branitelj dinamove uprave ispranog mozga sa zapada odmah zaboraviti 15 godina dominacije, Lige Prvaka, Tottenham, prezimljavanja, pa čak i Gzire, Dile Gori i Tobole ako pehar naslova prvaka njemu ispred nosa na Maksimiru digne - Marko Livaja uz prepuni jug koji grmi kako mrzi Dinamo srpsko ime to.



    Stari moj,nočna mora...horor...
  • Jurki
    8.8k

    Ne daj Boze takvog scenarija. Mozda nebi bilo lose otici na trening i pitati igrace dal bi oni htjeli takav ishod? Boze o tome nisam ni razmisljao, tek mi je sad lose
  • Woot
    101

    Jucer su Spikic i Bulat podignuli ritam kad su usli. Spikic je par puta dobro prosao sa svoje strane, a Bulat nas je podigao, bili smo dosta opasniji s njim kao kreatorom igre nego s Misicem. Za Jurica se slazem da je ocaj transfer..
  • Nousername
    615
    Kad se pvo prvenstvo zakuhta tamo negdje u 4.mjesecu uz bolje vrijeme Maksimir ce biti dobro popunjen.Mene najvise brine zadnje kolo jer ako to izgubimo to ce biti najveca sramota.
  • Fićo1986
    973
    nije loša ideja,ako stručni stožer nije u stanju prodrmat svlačionicu, možda možemo mi....
  • Woot
    101

    Kaj ono idemo lupit nekakav upad na trening :rofl: :rofl:
  • Fićo1986
    973
    nije ga dugo bilo,mogli bi
  • Woot
    101

    Nis ajmo se organizirat :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Igračima treba podrška i moraju znati da imaju nekog iza sebe u ovoj sezoni koja je napetija nego ikad. Ali kaj da igrači misle kad vide 2000 ljudi u dalekoj Sevilli i onda na utakmicu HNL-a dođe 1886 navijača? Mi bi po svemu trebali imati bar 5 tisuća u prosjeku i s ovim covid restrikcijama, pa jebena je sramota da Rijeka ima više ljudi na tribinama, kakva se poruka šalje igračima? Uvjeren sam da oni imaju muda za to izvuci i da će Ademi zaljepit par zidarskih iza uha, ali mi smo možda i ključni u obrani titule ove sezone. Ne želim ni pomisliti na scene di tovari slave naslov na Maksimiru, još gore ako ga osiguraju prije zadnjeg kola pa da cijeli zapad bude njihov. Pandur i ostatak ekipe u klubu će bit posramljen, al ni na kraj pameti im nije da napuste klub dok još ima para u njemu, jedini dobar potez im je dovođenje Bočkaja, ali konkurenti su doveli više kvalitetnih igrača i nemaju trenera koji je tovarski otpadak. Igramo najneuvjerljivije od svih konkurenata i nažalost je sve manje vremena da se to zaokrene u našu korist.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.