• BigZ
    393
    jucer sam cituckao hajdukove portale i forume, medu njima takoder kruzi glasina/trac o brkljaci u dinamu... di mai madi mai i treva
    Kazu da su brkljacini menadzeri postavili nerealne uvjete za pecat na papir; ili je uvjet financijske prirode or maybe vece minutaze. Dinamo moze ponuditi paricu, minutazicu ne, dokle god Josip Misic igra. dijeli lopte nogom kao tom brady rukom. to lijevom, to desnom, bockaju ili risti... intuicija i vizija kao takve nevidene jos od doba luke skywalkera
  • Carrasco
    4k
    Atiemwen na posudbi u Gorici do kraja sezone.
  • Nolifer
    6.5k


    Neka ga tamo, samo da ne proigra protiv nas
  • deda
    27.7k
    Dino Kapitanović prešao u Istru. Potpisao do 6/2023.
  • Olmic
    2.7k
    S obzirom da sumnjam da ćemo imat bombu, ocijenio bi ovaj prijelazni rok kao 4/5...

    Konkurenti su se lijepo pojačali, ali mislim da mi imamo unutarnje rezerve u Petku i Emreliju.

    Nadam se da će Kopić što prije shvatit da je pozicija Ademija zadnji vezni i da će se tu napravit pomak..
  • Woot
    101


    Po meni je isto tak nes, velika bomba na Bozic, vec pokazano pojacanje, i Emreli, od njega puno ocekivamo. A sto je jos bitnije, rijesili smo se nekih igraca s velikim placama kao sto su Leovac, Cop, Atiemwen i Moubandje. Pojacani gdje trebamo (za vezu imamo unutarnje rezerve tipa Tolic, Bulat, Baturina). Samo fali jos jedan pravi stoper kao zamjena Pericu i bio bi 5/5 prijelazni rok..
  • BigZ
    393
    8ifj8p5quvner9mh.jpg
    Trazili smo bombu na kraju prijelaznog roka, a dobili bombasa. Salim se.......
  • marcio amoroso
    32k
    Almuayyad Mane je također u Dinamo 2. Lijevi bek. Četrnaesti u klubu :ok:

    Ovaj gore je stoper.
  • serbus
    3.5k
    Koliko ima 16 ili 17 g?
  • marcio amoroso
    32k

    Mane 07.05.2001
    Alhedaif 06.08.2001

    Bome nisu djeca
  • SAS1987
    13.3k
    Koliko ima 16 ili 17 g?serbus

    Izgleda ko da ima 46.
  • serbus
    3.5k


    Zato i pitam znači ako piše 2001, vjerojatno znamo gdje je bio 91... Ali jebiga dominirao je među klincima
  • SAS1987
    13.3k
    gdje je bio 91.serbus

    Druga godina faksa.
  • Krizy
    35.5k
    Ma ovo je samo radi suradnje, sumnjam da bi i u 3.HNL bili standardni..
  • maddaddam
    2.9k
    Stoperu su unuci 2001. godište.
    Možda su potencijalni ulagači u infrastrukturu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.