• LovroZG
    1.3k
    Istraživanje Agencije za el. medije
    oq2jnhetryk2lqco.png
    891k02olgj99oun7.png

    Ovdje možete pronać cijela izvješća: https://www.aem.hr/istrazivanje-gledanosti-televizije/
    Često su HNL i naši klubovi najgledanije emisije u cijeloj državi.
  • The Undertaker
    4k
    Mene je zanimalo recimo koji je najgledaniji sportski događaj u 2021. (ili top 10 npr.) pa ne uspijevam naći takav podatak. Ovako po mjesecima treba vremena za pregledati.
  • vjeko1701
    5.9k
    I to nije nimalo iznenađujuće. Barem meni. Svaka čast LP ali čak i one koje znam da ju prate većinom počnu od 1/4 finala dok ne znam nekog tko voli nogomet a da redovno barem ne pogleda utakmicu kluba kojeg prati i "derbi kola".
  • Krizy
    35.5k
    Craig Dawson made a complaint to the referee at Halftime because Chris Wood kept Shouting "Meow" at Kurt Zouma #nufc #WHUNEW
  • marcio amoroso
    32k
    Fürth na poluvremenu vodi u Minhenu protiv Bayerna.
  • Jaro
    5.4k
    Dortmund-menhengladbah 6-0.
    Ovi su kantali bayern u kuou dortmund popio 5 komada od leverkusena i 4 od glasgowa. Svabe prolupali skroz ove sezone
  • maddaddam
    2.9k
    Dinamova uprava i strucni stozer = Moore M. (Mozda je nesto u rodu Senni M.)
  • Dinamosaur
    945
    Ajoj,pogledao sam snimke cura je definicija baksuza :grin:

    Bolje i to od Muje

    Žali se Mujo jaranima kako uopće nije sretan, a Fata uvijek jest.
    - Pred Novu godinu ti moja Fata nađe zlatan prsten na putu, a odmah poslije toga i lančić.
    - Na Novu godinu ti moja Fata nađe i bundu od najskupljeg krzna, eto koje je sreće.
    - A ja odmah iza toga naš'o jedne muške gaće u svom krevetu ... i koji sam ja baksuz, one mi prevel'ke.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ja u ovo baš ne vjerujem. Ili je uložio više ili je laž. Kad se igra neko prvenstvo, totalni autsajder ima Max koef 1000 a ovdje bi moralo bit skoro 3000..koja kladionica bi dala ovo na nešto što je totalna nepoznanica.
  • Infinity
    15.2k
    William Hill je dugo vremena na ovakve 'gluposti' davao koeficijent 10.000.
  • xavier
    11.1k


    Ne misliš da je pošteno da je koeficijent da će 18-mjesečno dijete zaigrati za nacionalnu nogometnu reprezentaciju ipak malo veći od 1000?
  • og1986
    2.9k
    U serie A neznas tko je više kiksao ovaj vikend.

    Milan koji je odigrao X sa zadnjom salernitamom koja sigurno ispada u seriu B i propustio povećati prednost na prvom mjestu.

    Inter koji je izgubio od 11. Sassuola i nije preuzeo vrh ljestvice, ili

    Napoli koji je odigrao X sa Cagliariem koji se ovim bodom nekako spašava od zone ispadanja i time Napoli propustio priliku za bodovno izjednačenje na prvom mjestu.

    Kaj je još gore, Juve koji je kiksao ove sezone kao skoro nikada ima šanse osvojiti prvenstvo
  • NORTE
    9k
    Wembley će biti domaćin finala LP ako Rusija nastavi s agresijom na Ukrajinu. Uefa će morati slušati Eu, umjesto Zenitove Gazprom Arene i najvećeg sponzora, Uefa se mora prikloniti Europi i zapadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.