• Nino Bule
    11.5k

    Slazem se al zovi sudca i nek sam vidi, zato je on glavni sudac. Ja ovo ne bi sudio ko penal kao ni ono jucer ali kad vec za svaku ruku var soba zove sudca onda nek je kriterij isti za sve
  • bbb medimurje
    2.9k
    Da je na drugoj strani hajduk sad bi livaja imal vec 2 gola iz penala
  • Nino Bule
    11.5k
    Evo pise nas undertaker na snetu da je to pravilo odbijanja od drugog dijela tijela u ruku izbaceno za ovu sezonu, ako je to istina onda je ovo teska krađa osijeka
  • Keyser Soze
    8.1k
    Bohar iz penala za 1:2
  • Nino Bule
    11.5k
    Mijo opet gol, 3 1 gotova utakmica
  • Captain America
    13.9k
    Ovi kukaju za Kalinićem, a Caktaš im nije bio dobar :lol:
  • Jaro
    5.6k
    debili... covjek je u onakvom hajduku zabijao 20ak golova po sezoni...
  • puxigadjurdja
    1.4k
    h5r1div9vk4b1cqu.jpg
    najbolje da ih se okruni za moralne pobjednike za cijelo sljedeće desetljeće.

    Ovo je komotno moglo i u shit of the day.
  • SAS1987
    13.5k
    Poslednjo kolo na derbiju im treba dodjeliti neki trofej za kmečanje.
  • Captain America
    13.9k
    Ne bi se čudio da se ne pojave iz nekog samo njima znanog protesta, ne bi bilo prvi put :grin:
  • NORTE
    9.3k
    "Po svemu smo jači od Dinama osim logistike sudačke"
    "Prvenstvo ako nam dozvole"
  • Fanboy
    2.2k
    U najavi utakmice Željko Kopić predvidio je tešku utakmicu, nije bilo lagano.

    - Očekivano zahtjevna utakmica, otežan nam je bio posao s lošim terenom, koji je otežavao igru. Stvorili smo ozbiljan broj prilika, malo smo iskompromitirali prvo poluvrijeme tom greškom iz koje smo primili gol. Zadovoljan sam pristupom, energijom, zasluženo smo došli do dva gola - kazao je Kopić i dodao:

    - Izgubili smo balans na kraju prvog dijela. Dosad rješavali utakmice u prvom poluvremenu, nedostajao nam je taj drugi gol da je i tad prelomimo. Srljali smo malo po taj drugi gol, a onda primili pogodak. Ali, uspjeli smo iskontrolirati utakmicu i zadovoljan sam kako je završilo. U ovakvim utakmicama kad imaš otegotne okolnosti za igru prema naprijed, kao što je teren, onda se moraš čvrsto postaviti u sredini, mi smo tako i napravili. Pohvalio bih trojicu igrača u zadnjoj liniji, dobili su duele u zraku i na zemlji, dobro se postavljali i donijeli nam sigurnost - zaključio je Dinamov trener
  • Markelo
    2.5k
    Ovo je u razini Kurirovih naslova. Baš grebu po dnu
  • og1986
    2.9k
    Ne znam čemu se zamarati njima i tovarima. Toliko su svima dosadni s tim kmecanjima da mi je drago kada se takva neka "kontroverza" dogodi.

    Najradije bi u zadnjim kolu da nam sude 3 penala u sudačkoj nadoknadi i da to prevagne za naslov prvaka.
    Pa kad je bal ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.