• Dinamosaur
    1.1k
    Ademi jurio sa loptom a Istrin igrač se zaletio prema Ademiju i sudarili su se, samo kaj je ovaj Istrin pao. Sudac je pustio igru. Po meni sve ok.
    Tovarima se sudi i kad ih netko krivo pogleda a nama svaki duel analiziraju. Nek kmeče još 100 godina-za drugo ni nisu.
  • Krizy
    38.2k
    Post od @Faktografer na snet:

    "Sramotan prilog Nove TV. Ponovno Stipe Sladoljev i Stipe Antonijević prave tendenciozne priloge.

    Prvo: u prilogu su izvadili jednu šansu Dinama (Bočkajevu) i onu jedinu Istrinu (Beljinu kad je Livaković obranio). Time sugeriraju da je utakmica bila ravnopravna ali ju je sudac odlučio. No dobro, to je sitnica.

    Drugo: uvod u prilog i komentar tokom priloga je ono što je uistinu problematično. Išlo je otprilike ovako: "U Puli smo gledali odličnu utakmicu ali nažalost još jednom je sudac bio glavna figura. Umjesto da pričamo o nogometu ponovno ćemo nakon dinamove utakmice pričati o sucima". U tom stilu je bio cijeli prilog.

    Treće: komentator priloga sam tumači da je Ademi priznao faul. Ne znam otkud on to izvlači, je li možda čuo što Ademi priča?

    Četvrto: nisu uopće spomenuli da je penal nastao iz druge akcije. Dakle Ademi pravi faul, Istra nakon toga uzima loptu, stoper si daje predug for, gubi loptu i tek tada slijedi prekršaj za faul. Zbog toga što je faul nastao iz druge akcije a ne iz one u kojoj je Ademi napravio faul se VAR nije javio. To su prešutili.

    Peto: tvrde da je sudac svirao penal na Ademiju. To nije točno. Sudac je svirao tek onaj drugi faul na Andriću. Oni taj faul nisu ni prikazali u prilogu. Njima je bio cilj prikazati kako je Ademi napravio faul, oduzeo loptu i došao u kazneni prostor gdje je baš na njemu napravljen prekršaj za penal. Čak su i montirali sve kako bi ispalo što nepovoljnije po Dinamo. Naime prvo su prikazali faul Ademija, pa su u gebelsovom stilu izrezali akciju sve do trenutka kad se Ademi priključio napadu i onda su prikazali faul nad Ademijem u šesnaestercu.

    Inače Stipe&Stipe su ona ekipa koja je Kopića pred početak druge polusezone provokatorski ničim izazvana pitala neka pitanja o suđenju dok su svi drugo novinari pitali o Ojedi, pojačanjima, sustavu igre itd.
  • Ali
    2k
    A ispod radara prolazi hajka hns sudaca na Petka, zadnju utakmicu koju je odigrao je usao sa dva zuta, na toj mu je sudac urucio jos dva zuta sto ga je udaljilo na jednu utakmicu pauze, ali i ostalo mu dva akumulirana. I danas jos jefan zuti koji ce ga opet iskljuciti na jednu utakmicu.
    Dakle suci u hnl su mu urucili 5 zutih od kojih 3 u zadnje dbije utakmice u kojima jw nastupio.

    Jeli Petko zbilja toliki prgavac i da li u duelima ide pregrubo? Jos da pridodam da nema utakmice u kojoj ga barem 5x ne fauliraju sto se vidi i po ozljedama...

    Sad zamislite samo da suci ovo isto odradili Livaji, jos danas bi u nsjmanju ruku tunel sv.rok bio van upotrebe ;)
  • vjeko1701
    5.9k
    A gle, od ta dva žuta jedan je radi simuliranja, drugi radi neispravnog izvođenja penala. Sve po pravilima.

    Treći se on išao svjesno očistiti.

    To kaj bi na jugu raspisivali referendum radi toga je njihov problem. Sve je čisto.
  • Jaro
    5.9k
    Ademi je vjv naoravio faul, po reakciji je izgledalo kao da je svjestan, sudac nije dosudio, nastavila se igra, istra uzela loptu izgubila ju i usojeli u par sekundi napraviti 2 oenala od kojih sudac sudi tek drugi...
    Petkovic je (opet) ostetio sebe i dinamo jer je isao u pad prije kontakta do kojeg bi doslo da nije isao u simulaciju. Zaslizen zuti jbg, kao i oba u onoj prethodnoj tekmi (ciscenje i krivo izveden penal)
  • Fanboy
    2.3k
    Nastavlja se propaganda medija, 24. sata već po običaju na naslovnu stranicu stavlja "Je li trebao biti penal za Dinamo, prekršaj Ademija i naravno anketa u nastavku...

    Da imam portal koji mi je drag pri srcu, ali da krene sa propagandom otkantao bi ga taj čas... S obzirom na tretman pojedinih medija, a svaki ima svoje ime mislim da bi trebali se poslužiti onom američkom "Go woke, go broke" ...Drugim riječima svaki portal ili novine koje javno drukaju za "pravednike sa juga" treba bojkotirati, ne želim čitati ni plaćati one koji pokazuju otvorenu mržnju prema Dinamu.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Mislim da ima novinara koji su se jasno deklarirali kao navijači Dinama ili Hajduka, ali ne vjerujem da neki medij na državnom nivou jasno navija za njih.

    To što ti spominješ je senzacionalizam i biznis. Oni jednostavno znaju da će na tu foru o poklonjenom penalu Dinamu privući najviše klikova i to je cijela poanta. Naravno da im ne služi na čast, i naravno da to nije novinarstvo, ali je to jednostavno tako.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bez brige, imat ćemo mi svoj povratak Lukea xD
  • bbb medimurje
    3k
    Tovari potvrdili povratak kalinica
  • Woot
    101


    Super, stari magarac ce uzimat mjesto mladima. Mozda izdrzi pola poluvremena
  • marcio amoroso
    33.4k
    Tovari potvrdili povratak kalinicabbb medimurje

    Mislim da prave veliku pogrešku.
    Boljeg realizatora od Livaje u ovoj formi ne mogu naći, a pomjeriti će im ravnotežu u momčadi.
    Vjerojatno Livaja ide na mjesto Krovinovića, a Krovinović na mjesto zadnjeg veznog. Dosta gube u obaveznoj i defanzivnoj igri i to će im biti problem.

    Osim toga očigledno idu na all in što se tiče naslova, čak će zanemariti razvijanje Ljubičića i Biuka.
  • Woot
    101


    Otprilike tako. Zadnju polusezonu svi smo vidjeli (iako on to sam manje voli), Livaja je puno korisniji na spici nego kada je nazad.
  • NitkoBitan
    13.1k
    Kad ce taj 12.3. ...
  • og1986
    2.9k
    Kalinić je sjebo Milana za narednih par godina svojim dolaskom i "uklapanjem" u momčad.

    Želim da se ponovi taj trend
  • Woot
    101
    Jedino kaj tovari sad mogu slavit je da su nas opet presisali s videom di su ga predstavili.. stvarno im svaka cast na tome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.