• Ivek3009
    55

    E vidiš,kad ne čitam sve
  • LM1995
    1.7k
    Webshop će proraditi kroz koji dan.

    Danas je obavljena inventura.

    Ja se osobno nadam da će biti do nedjelje sve biti posloženo i osposobljeno.
    CISCO

    Kakva je situacija s webshopom?
  • NORTE
    9k
    Grb futsal dinama je imitacija starog grba nk dinama, predlažem da se povijest naše svetinje prelije i na boju dresa i na futsalu, isti takav uzorak je nk dinamo godinama nosio dok je imao stari grb.
    Još kad bi klub na dresove vratio onaj grb s prve Šalate i sezone sa Šokotom...
    v7sgip3vgku5ahiz.png
  • LM1995
    1.7k
    grb s prve ŠalateNORTE
    Kaj se mijenjao grb?
  • NORTE
    9k
    Kaj se mijenjao grb?LM1995
    Boja prišivka grba na dresove iz te sezone je plava i to je izgledalo fenomenalno, ali uskoro je promijenjena na bijelu boju za svu odjeću kluba.
  • Pop corn
    4.9k
    Naš klub danas je imao svog kapetana na jednom europskom prvenstvu u lijepom nastupu. Na klupi je čekao priliku dečko koji je počeo kroz omladinski pogon tog kluba, ušao u prvu momčad i razvio se jebenog igrača. Na popisu i mladi golman koji je nakon srebra na U19 izabrao naš klub.
    Fantastičan gol zabio nekadašnji prvotimac Horvat, a drugi Matosevic imao dobru rolu.
    Veliki uspjeh za klub koji svaki dan raste, koji ima neovisno vodstvo s potporom navijača, koji ima trenera nove generacije, koji ima ne samo grupu već i "obicne" navijače na tribinama.
    Na HRT-u se u manje od mjesec dama spominjalo naš klub u pozitivnom smislu dva puta. Prvo Kutija Šibica (polufinale i finale), a sada Euro.
    Veliki podstreh za daljnji rast ove priče. Veliko priznanje za one momke koji su tu uz klub i u klubu svakodnevno.
  • Mr Blue
    3.3k
    Lijepo sročeno :clap:

    Futsal Dinamo je trenutno na trodnevnim pripremama u Švedskoj. Treniramo s njihovom reprezentacijom koja se priprema za kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a mi za nastavak prvenstva.

    Mali video dojmova prvog dana iz Švedske možete pogledat na našim društvenima mrežama.

    Jučer smo samo trenirali, a danas smo odigrali i trening utakmicu protiv reprezentacije Švedske.
  • Stjepan
    479
    Ništa od dolaska negdje u Hercegovinu na neku prijateljsku?Zadnjih puta u Širokom Brijegu i Ljubuškom se okupila dosta boysa iz hercegovine a dobar broj njih se i učlanio u fustal Dinamo
  • Navijač Dinama
    7.3k
    hercegovine a dobar broj njih se i učlanio u fustal DinamoStjepan

    Ako ne bude šta uskoro, a učlanili bi se, onda se učlanite preko povjerenika.
  • Mr Blue
    3.3k
    Posjet Hercegovini nam je cilj svake godine. Trudit ćemo se doći ove, posebno jer zbog Corone nismo bili u mogućnosti zadnjih godinu-dvije dana. Ali ne bih htio ništa obećavati ili najavljivati jer se uvijek može ispriječiti neka 'viša' sila.

    Osim putem povjerenika, u Futsal Dinamo možete se učlaniti i putem jednostavnog i sigurnog obrasca na futsal-dinamo.hr
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Osim putem povjerenika, u Futsal Dinamo možete se učlaniti i putem jednostavnog i sigurnog obrasca na futsal-dinamo.hrMr Blue

    Ma jasno.

    Ja sam se učlanio preko povjerenika, pa sam samo naveo ako je nekom možda lakše tako, nego možda preko interneta se zezat, il nešto. :smile:
  • luka modic
    608
    iduće Futsal Čapljina,klub osnovan ove godine,a grad i općenito Hercegovina puna dinamovaca.
  • De Oliveira
    902
    I dalje nista od web shopa?
  • Brotnjo
    470
    Prva članska majica na kojoj ne piše " ponosni član", barem od ovih što ih ja imam u ormaru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.