• TresnjevkaZG
    674
    Sretan 10. rodendan Futsal Dinamo. Hvala na svakoj utakmici, na svakoj emociji koju si nam pruzio u prvih 10. godina...

    1halaz50hn6rtprq.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Kutija dvorana 3 koplja iznad dvojke.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Za tekmu sutra još treba covid potvrda?
  • Nino Bule
    11.3k
    "Praktički od sutra u ponoć stavljamo izvan snage gotovo sve odluke Stožera koje se tiču svih dosadašnjih ograničenja, ostaje samo obveza korištenja maske za zaposlenike i pacijente u zdravstvenom sustavu i zaposlenike ustanova socijalne skrbi koje pružaju usluge smještaja za starije osobe i osobe s invaliditetom, kao i za posjetitelje korisnicima", rekao je voditelj Stožera Davor Božinović.

    Sad ti znaj jel se to misli o ponoći sa sedmog na osmi ili s osmog na deveti
  • Zambatine škude
    2k
    Ponoć s osmog na deveti, nažalost.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Treba koristiti argument da će u vrijeme utakmice u Japanu već biti 09.04.
  • Baneki
    712
    Jučer pobjeda protiv Pule.
  • Pop corn
    4.8k
    Prvo poluvrijeme je bilo iz udžbenika. Sjajno smo ih stisli i igrali. Šteta da je samo Čekijeva lopta ušla. Još od onih zadnjih par minuta protiv Omisa doma ništa vidio ovakvu igru naših.
    Drugo poluvrijeme eto, s(p)ratno ulovili tri boda i veliku pobjedu.

    Sad nakon Alumnusa tko i što bude, neka bude. Mislim da važno shvatiti da treba ovom klubu još sasvim malo prostora za najveće dosege, ali da i drugi puno više ulažu yto se materijalnih izdataka tiče, kao i da se kod nas u crveno što se financija tiče, ne ide.

    Nikola je dobio mandat na dvije godine, Matija kao trener isto i neka im se dade vremena, ali i pomogne. Mislim da se previše, ne samo u Futsalu, već i u košarci (KKDZ) gleda sa strane i ne pokušava i nudi pomoć
  • Stjepan
    479
    Nikola je dobio mandat na dvije godine, Matija kao trener isto i neka im se dade vremena, ali i pomogne. Mislim da se previše, ne samo u Futsalu, već i u košarci (KKDZ) gleda sa strane i ne pokušava i nudi pomoć


    Članstvo i posjeta na utakmicama bi se trebala povećati barem u doigravanju.
    Po meni ne bi bila loša ideja da masovono učlanjivanje bude na Šalati koja je uvijek puna mislim da bi se premašili brojka od 2.5k članova godišnje.Jer ipak su ulaznice i članstvo vrlo značajan dio prihoda Fustal Dinama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pregažen Alumnus sa pola gasa.

    Znal se sa kime igramo u doigravanju?
  • deda
    27.4k
    Square
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel postoje možda planovi da se ove košulje kaj nosi stručni stožer nađu u prodaji? :sweat:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Prva tekma sa Squareom se igra u ponedjeljak, 25-og u DU, uzvrat u ZG je 29(petak). Igra se na dvije pobjede.
  • Mr Blue
    3.3k
    uzvrat u ZG je 29(petak)Navijač Dinama

    Uzvrat je u subotu, 30.4. ... Satnica će se još točno odrediti, ali bit će oko 18h.

    Jel postoje možda planovi da se ove košulje kaj nosi stručni stožer nađu u prodaji? :sweat:Crusades1986

    Postoje, ali moramo prvo rasprodati trenutni asortiman. Trenutno je sve na sniženju zbog doigravanja. Ima svega lijepoga, povirite i kupite

    Članstvo i posjeta na utakmicama bi se trebala povećati barem u doigravanju.Stjepan

    Nadam se i ja da će u doigravanju biti nešto više navijača. Prvo jer je doigravanje, a drugo zato jer su konačno ukinute glupe coviduše koje klub nije mogao ignorirati.

    Po meni ne bi bila loša ideja da masovono učlanjivanje...Stjepan

    Corona nas je i ovdje usporila. Sad je fokus na doigravanju, ali krećemo uskoro opet i s kvartovskim učlanjivanjima, kao i s učlanjivanjem po drugim gradovima + Hercegovina, čemu se uvijek radujemo.
    U odnosu na prošlu godinu, na isti datum imamo više članova nego lani, zapet ćemo da tako i nastavimo (ne znam sad točne brojke nažalost).

    Učlaniti se naravno svatko može i online. Brzo, jednostavno i sigurno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hoće li biti gdi prijenos ili live stream večeras?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.