• deda
    27.3k
    Emreli je zatražio raskid ugovora u Legiji
  • Chuck Norris
    10
    https://ibb.co/pX7rkm6

    ovom je stvarno statistika koma .. nadam se da bu ostal tam di je
  • NitkoBitan
    11.5k
    Zadnjih par dana nisam popratio o kojim se igracima pise vezano uz dolaske u Dinamo pa ak bi netko mogao napisat tko je sve "u igri" (i koje pozicije igraju ti igraci).
  • marcio amoroso
    31.8k

    Emreli iz Legije Varšava se spominje. Igra napadača
    Ojeda iz Godoy Cruza se spominje. Desno krilo.
    Lode iz Bodo Glimta se također spominje. Stoper.

    To je to koliko sam ja uplatio.
  • superhik
    10.2k
    ti si već uplatio na njihov dolazak? Koliki su koeficijenti? :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Hahaha. Tipfeler. Uplatio nisam ništa, a i bolje da nisam. Upratio sam mislio napisati :grin:
  • Eduardo
    17.1k
    Dinamo bi dolaskom Mahira Emrelija dobio veliko pojačanje, po meni je to igrač jako sličan Mariju Gavranoviću, ali i malo brži od njega. Zanimljivo, Emreli se jako često nalazi u prilikama, u Europi mu je puno toga ulazilo, pa je Legia jedno vrijeme bila prva u skupini Europske lige s Napolijem i Leicesterom, no u prvenstvu je ipak previše toga promašivao", rekao je bivši igrač Dinama i Legije Ivica Vrdoljak za 24sata.

    "Poslije one situacije u kojoj su navijači Legije napali autobus sa svojim igračima, Emreli je podnio zahtjev za raskid ugovora na štetu kluba, pa bi ga Dinamo teoretski mogao dovesti besplatno. Navijači su tada najagresivniji bili prema Luquinhasu i Emreliju, pa taj dvojac nije niti konkurirao za posljednje jesenske utakmice Legije. No, dok je Luquinhas najavio da se vraća u Varšavu, Emreli traži raskid ugovora. I to je velika prilika za Dinamo. Čini mi se kako bi on i Petković mogli činiti sjajan tandem, totalno su različiti tipovi igrača", rekao je za kraj Vrdoljak za 24sata.
  • Nino Bule
    11.2k
    Onda MORAJU prodat andrica, imat 5 prosjecnih napadaca nema nikakvog smisla
  • deda
    27.3k
    Zanimljivo da još nismo imali prilike čuti postojanje ijedne ponude za kupnjom naših igrača izuzev upita Osijeka za Špikića.
  • SAS1987
    13.2k
    Po meni to znaci da su mnogi nasi igraci jako dobro placenu i nisu dovoljno kvalitetni za klubove koji bi ih mogli platiti više a preskupi za ostale. Npr Andric.
  • deda
    27.3k
    Bravo. To je i moj zaključak. Šansa da mi nekog prodamo u Austriju, Belgiju ili Grčku je vrlo mala.
  • Krizy
    35k
    Moubandje je imao plaću od 820 tisuća eura. Uštediti će se dosta i na
    Ivo Pinto (700 tisuća eura)
    Petar Stojanović (550 tisuća eura)
    Marin Leovac (500 tisuća eura)
    Lirim Kastrati (360 tisuća eura)
  • og1986
    2.9k
    Koliko onda ostali imaju ?

    Čitao sam da theophile ima preko milijun. Previše za naše prilike.
  • Krizy
    35k
    840 tisuća je imao Theophile, ne znam da je pojačan ugovor
  • NORTE
    8.9k
    Moubandje je imao plaću od 820 tisuća euraKrizy
    Čestitke menadžeru Zoranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.