• Beowulf112
    301
    Ma kakav emreli..radije bi nekog naseg juniora promovirao i cekao da stasa nego riskirao sa takvim igracem
  • marcio amoroso
    31.9k
    Emreli je napadač, ne krilo. On ima smisla ako ide netko od napadača, a poželjno bi bilo da idu Čop i Andrić.
  • superhik
    10.2k
    Argentinski mediji pišu da je Godoy odbio Dinamovu ponudu od 5.3 milijuna eura za Martina Ojedu, 23-godišnjeg ofenzivca. Godoy je odlučio da ne želi prodati Ojedu u ovom prijelaznom roku, želi ga zadržati do ljeta, pokušati izboriti opstanak u ligi s njim. U klubu se nadaju da će ga u sljedećem prijelaznom roku prodati za veću cijenu. Nogometaš je, navodno, jako ljutit na klub što mu je zaustavio transfer u Dinamo. Ojeda i Dinamo već su dogovorili detalje njegovog ugovora. Bijesni su i u Racingu, bivšem Ojedinom klubu koji ima 30 posto novca od njegovog sljedećeg transfera. Argentinci pišu da je i Racing pokušao nagovoriti Godoy da prihvati Dinamovu ponudu.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    sfqv7385liy24cwq.jpeg

    Po njima trenutno, gotovo 100%posto je sigurno da dolazi u Dinamo. Nova inf. je da je zatražija sastanak sa predsjednikom u vezi transfera da ga puste. Mis da će popustit Argentinci jer trenutno ne trenira sa njima. Kome triba nezadovoljan igrač u sredini kojoj se ne vidi vise.
  • superhik
    10.2k
    Predsjednikom kluba ili Argentine? :lol:
  • Armagedon13
    958
    Ojedu prekrižiti i idemo dalje
  • db-izbjeglica
    12.6k
    a ne znam, malo sam sad pogledao highlightse tog ojede...nije mi to baš igrač za kojeg bi klub poput dinama trebao iskeširati love koliko se spominje. koliko sam vidio, u gol šansama uglavnom reagira tako da zatvori oči i raspali po lopti, nisam nešto posebno oduševljen tim kompilacijama.
  • SAS1987
    13.2k
    Murić navodno plan B.
  • Nino Bule
    11.3k
    Strasno, stvarno su nesposobni za kupit igraca van hnl-a
  • Armagedon13
    958
    Navodno ovo,navodno ono i svi se pale
  • miro
    3.1k
    Murić, Bočkaj, Petković, kad im se igra - Barca u najboljim danima, a kad im se pije...
  • Baneki
    713
    Pa ako imaju na raspolaganju 6 milja, za te se novce može kupiti kvaliteta za Dinamo.
  • Beowulf112
    301
    Ja bi volio da se ojedin transfer realizira...mislim da ima neku nogometnu drskost i da cemo u konacnici dobiti bar nazad ulozeno..uostalom uvijek je dobro imat barem jednog argentinca ili brazilca u ekipi..radi brendiranja...veseli me da je hnl ojacao..i drugi se pojacavaju jer misle da nam mogu u prvenstcu nauditi..ove godine smo jedino kiksali malo neke tekme u europi za koje nisam vjerovao da cemo izgubiti ali u konacnici jako dobro igramo...konstantni smo vec par sezona
  • Eduardo
    17.2k
    Ništa Dinamo, ništa Zvezda. Zna Kolumbijac di su pare.

    ARBOLEDA

  • andrija91
    610
    ne znam baš kak smo dobri ako je hnl gust zbog tog što smo mi lošiji nego inače. prosuli smo bodova i bodova. na kraju krajeva i krznar je dobio pedalu zbog dobre igre ? što se tiče ojede osobno mi je to enigma transfer za takav novac. nisam razočaran ako lik ne dođe. opet, ja tipkam iz kauča i nemam taj uvid kao klub pa možda pričam i gluposti. ali moj prvi dojam je da je lik rizik kojem je ovo prva dobra sezona, a novac jako velik za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.