• Markelo
    2.5k
    Šolak im je vlasnik, Vučićev "nemesis"
  • Tom Hanks
    2.5k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2330445

    "Nije mi jasno zašto nema Karačića, nejasno mi je zašto nije zvao Šegu koji fantastično brani u Montpellieru, a najviše me čudi zašto u sastavu nema Marina Marića koji je po meni jedan od najboljih pivota napadača na svijetu"
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ta spika da svako, ali svako .ebeno natjecanje mi imamo smjenu generacije je apsolutno suluda.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da. Vlasnik grupe koja drži N1, SK, Nova, Doma tv itd. A najbolji prijatelj mu je Đilas, ex gradonačelnik Beograda i oporbena stranka Vučićevom SNS-u.
  • Eduardo
    17.2k
    Domagoj Pavlović, što je s njim? Taj dečko je meni fenomenalan igrač, ali nažalost veliki broj teških ozljeda učinio je svoje. Zna netko u kakvom je danas stanju?
  • LovroZG
    1.3k
    Zna netko u kakvom je danas stanju?Eduardo

    Ozlijeđen.
  • Nolifer
    6.4k
    Zabok- CIBONA 83-73

    :sad:
  • Remiza
    51


    Ovo jučer je bilo ispod svake razine...ekipa je u slobodnom padu, gubi se u nizu u abi, a u prvenstvu je zalaganje na minimumu. Kaj se tiče trenera, protiv njega nemam nista i zapravo mi se sviđa njegov pristup košarci i treniranju, ALI ne možeš ne dobiti niti jednu egal utakmicu, ne možeš gubiti u a1 ligi već nekoliko utakmica ovakvog tipa, ne možeš ne znat kaj napravit kad se momčad krene raspadat itd.
  • Nolifer
    6.4k


    KK CIBONA je smijenila trenera Vladimira Jovanovića (37). Jovanović je Cibonu vodio od veljače 2021. godine, a otkaz je dobio jer nije isporučio očekivane rezultate. Vodio je ukupno 64 utakmice. Upisao je 39 pobjeda i 25 poraza.
  • Remiza
    51


    Mogao bi sad (konačno) doći Sesar
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ljudi se rugaju s nekoć velikim klubom.
    ako ga je nemoguće postaviti na noge i zagrebu omogućiti poluozbiljan klub u europskim okvirima, amaterizam i doviđenja. čemu ovo, koji je smisao, gledati u leđa klubovima iz laktaša i bara?
  • Nolifer
    6.4k


    Tko god da dođe, imat će krvav posao...

    A do tad će vodit pomoćni Krasić
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jel samo meni neugodno čitati ova prepucavanja i ekstremno loš "trash talk" između dva intelektualno potkapacitirana boksača hrgovića i babića? Ovaj će njemu ispeglati facu, ovaj će uzvratiti tako što će mu pregristi grkljan... :rofl:

    Btw zašto je to uopće potrebno u borilačkim sportovima? Tko je to uopće pokrenuo i zašto se zadržalo, fakat postoje ljudi kojima je to zanimljivo, prihvatljivo i zabavno? Jel moguće da samo ja osjećam susramlje zbog takvih izljeva debilizma?
  • deda
    27.4k
    Nemoj gledat pa nećeš osjećat susramlje. Ja nisam pogledao box meč, a kamoli najavu od doba Tysona jer mi je već tad to išlo na onu stvar.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Trash talk je sastavni dio sporta,u boksu još od Muhammada Alija tamo 60ih prošlog stoljeća.Tebi to možda nije zanimljivo ali mnogima u svijetu(pa i meni) je ako se radi o dobrom kvalitetnom trash talku.Neke klinacke fore normalno su bezveze ali pravi kvalitetni TT je potreban samim borcima jer se tako stvara interes i tako se probija prema vrhu,jer i boks i MMA su biznis i nisu više vremena di je dovoljno samo borit se a pritom šutiš,jer tako nećeš u većini slučajeva puno napravit u karijeri danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.