• Keyser Soze
    8k
    Problem je u tom kaj gube sve egal tekme i to nakon vodstva od 7-9 razlike na par minuta do kraja, baš amaterski.
  • Infinity
    15.2k
    Znam, zato kazem da je kao u filmu, a i djeluje mi da bi samo neki vrac tu mogao pomoci s nekom magijom :rofl:

    Najbolje sto sam danas na +6 otisao vani s mislju da je gotovo. Udjem na zonu i vidim ti pises poraz. Ne znam kako sam uopce mogao i pomisliti da to Cibona ne moze ispustiti.
  • zgšd
    156
    bravo za leonu popovic
  • miro
    3.1k
    :clap: :clap: :clap: i veliko bravo za Mikaelu Shiffrin, koja je večeras srušila Stenmarkov rekord
  • SAS1987
    13.3k
    Cestitke ali gdje za boga pronalazite skijase kad nemate niti pravo skijaliste. Jos samo fali da pocnete sa skokovima :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sviđa mi se kako se razvija ova priča s Đokovićem. :grin:
  • reziser
    6.2k
    sutra počinje evropsko prvenstvo u rukometu u Mađarskoj....
  • Baneki
    714

    Za hrv skijanje je skoro uvijek bila velika žrtva roditelja. Leona Popović je iz Rijeke, tamo imaju i jedno skijalište Platak. Ljutići godinama žive, koliko čujem od prijatelja koji ih zna, u kombiju na raznim skijalištima, otac je dao otkaz gdje je radio i posvetio se djeci. Sad im je malo lakše s financijama jer je Zrinka A reprezentativka. Ali što je slovenskim skijanjem? Uvijek pogledam rezultate i nema više odličnih skijaša kao prije. U tehničkim disciplinama Žan Kranjec je dobar ali vidim imate samo dva u A reprezentaciji? Ja sam kao mali stvarno pratio slovensko skijanje - Frank, Strel, Križaj, Rok Petrovič, itd...
  • reziser
    6.2k
    svi uspjesi u pojedinačnim sortovima su uspjeh roditelja i te djece, nikako sustavnog rada poi savezima, koji se poslije busaju u prsa da su oni zasluzni
    zasluge i kostelicima i ivanisevicu i srbiću, vlasicki i ostalima...je iskljucivo zasluga roditelja
  • Baneki
    714
    Inače, u Hrvatskoj imamo i skakaonice u Gorskom Kotaru, zadnje natjecanje je bilo 2006 godine, a sport je dosta dobro živio između I i II svjetskog rata. Šteta što se to zapustilo, meni je to odličan sport za gledanje.
  • SAS1987
    13.3k
    Ali što je slovenskim skijanjem? Uvijek pogledam rezultate i nema više odličnih skijaša kao prije.Baneki

    Iskreno, jako loše pratim skijanje zadnje godine pa ti ne znam odgovoriti ali sigurno ćemo opet biti dobri. Skokovi su mi puno važniji :smile:
  • reziser
    6.2k
    Skokovi su mi puno važnijiSAS1987

    i meni :joke:
  • SAS1987
    13.3k


    ja još nisam išao ali izgleda dobro.. Planica Zip Line (počinje na 1.50)
  • LM1995
    1.7k
    svi uspjesi u pojedinačnim sortovima su uspjeh roditelja i te djece, nikako sustavnog rada poi savezimareziser
    Konkretno, za skijanje se ne bi složio. Treniral sam skijanje 7-8 godina. Na kraju svake sezone je prvih troje-četvero natjecatelja (ukupni poredak) ulazilo u repku i savez je za njih preuzeo sve troškove.
  • reziser
    6.2k
    naravno da moras bit clan saveza, kluba i da oni u jednom trenutku, kad pocnes postizat neke rezultate, uzimaju dio troskova na sebe....
    ali od pocetka sve ide (po meni) od roditelja i njihovog truda i ulaganja

    ovih tvohjih 7-8 godina treniranja je bilo iskljucivo na teret roditelja, bar mislim?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.