• LM1995
    1.7k
    Je, ali nikada nisam imao ambiciju postati profesionalni skijaš niti su moji to htjeli/očekivali. Samo velim, ko hoće/može i ko je stvarno dobar vrlo brzo dolazi do repke, dakle već u dječjim kategorijama i roditelji tada nemaju gotovo nikakvih troškova (oprema, putovanja, ski karte, smještaj, trener, serviser itd. - sve to, barem u skijanju, ide na teret saveza).
    Evo npr. Zubo je od 9. ili 10. godine u repki
  • Baneki
    714
    Kaj nije to ukinuto (skijaške reprezentacije u mlađim kategorijama) nakon ere Kostelićevih? Negdje sam to pročitao...
  • LM1995
    1.7k
    E to sad više ne znam, dugo nisam u skijanju. Velim kak je bilo kad sam ja trenirao.
  • reziser
    6.2k
    ako nekog zanima, danas je pocelo evropsko prvenstvo u rukometu
    danas nasi s francuzima u 20.30
  • og1986
    2.9k
    Ovaj rukomet je bolno za gledat.
    Najvise obrana nam ima vratnica, a greške u napadu su smiješne.
  • Jaro
    5.4k
    i onda ulove prikljucak i blackout momcadi i sudaca na pol minute dovolkno za kaos...
  • reziser
    6.2k
    Svaka čast horvatu na izjavi, Jaganjca i Martinovoca nije bilo, fulane kontre, protiv Francuza dovoljno za poraz
  • Gelipter
    3.4k
    Ma s obzirom na sve nakon početnih 15 minuta, čak je to bilo u redu na kraju. 5 razlike na kraju čak nije realan rezultat. Dečki su se borili, dali sve od sebe i veći dio utakmice čak držali priključak protiv reprezentacije Afrike i Karabatića.
  • reziser
    6.2k
    malo preveliki rezultat na kraju, 4 fulane kontre... Tak ne ide
  • Gelipter
    3.4k
    To se slažem. U takvim se tekmama to ne smije promašivati, ali danak neiskustvu. Ipak, pokazali su i hrabrost i borbenost u tekmi.
  • og1986
    2.9k
    I kada će više komentatori prestati govoriti kako Karabatić ima puno godina i nije to onaj isti.
    To već 5 godina govore, a lik sa 38 drži lekcije našim "mladima".
  • reziser
    6.2k
    dečki su dali sve od sebe, odlično su igrali
  • miro
    3.1k
    sasvim pristojno smo odigrali s obzirom na postavu, da je ostalo 2-3 razlike to bi bilo realno
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Svaka cast mladoj gardi, ima u njima krvi i zaslužuju nosit hrv dres za razliku od nekih prije
  • Keyser Soze
    8k
    Govore i "mladi Martinović" s 24 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.