• deda
    29k
    Skužili smo te :lol:
  • NORTE
    9.6k
    Nevjerojatno da se uopće priča o kunama, u nogometu se uvijek priča u eurima i to je tako već više od 10 godina.

    Jedino kad su se spominjale kune je kad se Mamić hvalio da je uštedio par milijuna kuna prodajom/posudbom drugog najboljeg igrača dinama - Juniora Fernandesa u Tursku, što je u eurima smiješan novac za nogomet.
    I naravno Hajduk koji zaradu od ulaznica mjeri u kunama da ispadne velik novac.
  • Nino Bule
    11.8k
    Ma mozda je netko dodao nulu, nebitno. Uglavnom sigurno nema 300k eura placu.
  • og1986
    2.9k
    Za godinu dana više neće biti ovakvih nesporazuma. :grin:
  • NORTE
    9.6k
    Da ne prođe ispod radara.

    wveg6b27x4o3uxcq.jpg
  • jp23
    2.2k
    već je stavljeno u shit of the day, ne moramo se ponavljat :lol:
  • deda
    29k
    Evo dečki posla za neke :lol:
  • og1986
    2.9k
    Kada pomislim da nemogu me više iznenaditi evo ovo se dogodi.

    Ljudi slijepi majke mi, ili je to neka jača šizofrenija :eyes:
  • Nino Bule
    11.8k
    Strasno hahaha, ja nekad mislim da je nasa uprava navukla teski seljakluk na nas klub i medijsko pracenje oko njega ali ovi dole daju gas do kraja.
  • Deleted User
    0
    hehe jel to neka zajebancija ili ?
    inače sam se s tim debilom svađao preko gmaila prije 10-15 godina i nažalost u onaj chat glupi pa nemam te prepiske. znači takva mržnja prema hrvatimaa, hrvatskoj , mislim da je uvjerljivo najjači u tom od svih medijskih klošara u hr. uz to iskreno mislim da je lik psihički poremećen. o pedofilskim statusima bolje da ne pričam. brisao je pixica to ali ostali su screenshotovi. rijetko viđena budala.
  • superhik
    10.6k
    O Petkoviću se brutalno piše u zadnje vrijeme :lol:
  • masacusec
    3.2k
    Možda ima doktora medicine na ovom forumu pa možda znaju bolje koja je njegova egzaktna dijagnoza, ali onako laički, evidentno je da mu nešto ne štima s glavom, i to dugi niz godina...
  • Captain America
    14.7k
    Ima student s položenom psihijatrijom :cool: Dotični dopodne mrzi sebe, popodne cijeli svijet. Najbolje ignorirat takve osobe, ak mu daješ pažnju daješ mu za pravo da se tako ponaša i dalje. Sigurno je imao grdo djetinjstvo.
  • Deleted User
    0
    upravo to. moj način je da ne čitam njegov portal 10 i kusur godina. ni klika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.