• db-izbjeglica
    12.8k
    moj susjed je jednom ulio 20 litara vode u kantu od 10 litara :sweat:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ima što novo s magaradi, kaj se priča?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ako bi mogli Roga dobiti na free transfer i ako bi pristao na neku ok plaću s obzirom na okolnosti, ja bi mu dao šansu, mislim da on i dalje može spasiti karijeru, oporaviti se i biti jako dobar igrač za nas.
  • Krizy
    36.3k
    Ako Cagliari ispadne u Serie B, onda bi ga se trebalo moći dovesti za neka 2 3 milijuna eura. Naravno, ako bi bio zdrav.
  • Mališan
    1.7k


    Navodno im se Morana iz potjere zamjerila
  • og1986
    2.9k
    Jel ga tko gledao kako igra? Jel ima smisla ga dovoditi? Neznam koliko je pao tehnički zbog svih ozljeda
  • Infinity
    15.2k
    Rog nije odigrao minute u 2021. godini i meni je on transfer koji ne zelim. Eventualno ga uzeti na posudbu s mogucnoscu otkupa, ali ne znam koliko bi taj otkup bio 'jeftin' i da li bi ga klub uopce pustio nakon sto su ga platili 14 milijuna eura. Mi da smo ga platili 14 milijuna ja bi bio sretniji da ostane i pokusa nego da ga damo za 2-3 milijuna. Mozda za 8-10.
  • Eduardo
    17.6k
    Jel ga tko gledao kako igra? Jel ima smisla ga dovoditi? Neznam koliko je pao tehnički zbog svih ozljedaog1986

    Rog ti je 31.07.2021. zaigrao za Cagliari prvi put nakon više od sedam mjeseci. S terena je izbivao zbog puknuća prednjeg križnog ligamenta i odmah je u prvoj povratničkoj utakmici obnovio ozljedu.
  • Dino
    2.2k
    Ima što novo s magaradi, kaj se priča?Mali Zeus

    E dobro pitanje, mene isto zanima…
  • Maki17
    174
    Neki dan ih je i Kotiga sprdao na potjeri jer su bila dva pitanja o Hajduku. Znači svaki dan mora biti nešto o njim i na potjeri
  • og1986
    2.9k

    Hvala na info

    Onda ne vidim nekog smisla dovođenja. Ako mu istekne ugovor i želi doći besplatno, da.

    Plaćati neku odštetu nema smisla. Postao kao Pato, staklene noge. šteta
  • Nino Bule
    11.5k
    6 zarazenih kod tovara, upitne pripreme u portugalu. Bilo bi dobro da i mi rjesimo koronu sad, a ne da budemo desetkovani tokom sezone.
  • og1986
    2.9k
    Šta će se od iduće godine 1.HNL zvati "elitna liga", a 2.HNL će se zvati 1.HNL?
  • deda
    28k
    Navodno
  • SAS1987
    13.5k
    HNS prodao prava na 1. HNL i iz nje napravio drugu ligo :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.