• Jaro
    5.6k
    alien kraj hajduka je vrh
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ispričavam se što neću napisati ništa o magaradi, ali kakvi su ovi igrači koje je Hajduk doveo, vrijedi li to išta?
  • Mališan
    1.7k


    Stari ak te frustiraju stvari o kojima se piše na forumu onda bolje nemoj pisat, a ne zagađivat svaku temu s ciničnim i nepotrebnim komentarima
  • Mali Zeus
    9.7k
    Stari ak te frustiraju stvari o kojima se piše na forumu onda bolje nemoj pisat, a ne zagađivat svaku temu s ciničnim i nepotrebnim komentarimaMališan

    Jel baš svaka tema?
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači dvije teme - shit of the day i 1.HNL, u prvoj su redovno apsolutno zasluženo a druge su dio i trenutno sa najviše materijala za komentiranje.

    Na svim ostalim temama, ako se i nešto napiše, nije tako često.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kako su u 1. HNL apsolutno zasluženo?

    Ajd da su i zasluženo u toj temi fascinantno je kad se pojave u ostali sportovi i odnedavno čak i u temi Grad Zagreb.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa jel ova tema o cijeloj 1.HNL? Je. Jel su oni dio 1.HNL? Jesu. Jesu očito najzanimljiviji dio 1. HNL za komentirati većini forumaša? Jesu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ma ok, samo mi je apsurdno da se svi zgražaju kaj je Hajduk po svim medijima istodobno masovno pišući o.. Hajduku.
  • vjeko1701
    5.9k
    A jbg, i dalje su najveći rivali a već dugo nisu bili ovoliko...glasni. Nije čudno da ih se ovdje komentira više nego Istru. Prošle sezone se recimo puno više komentirao Osijek. Mislim, tko god želi pokrenuti raspravu o bilo čemu vezanom uz bilo koji HNL klub ovdje, može.

    Na kraju dana, bilo koja rasprava o njima van ove teme i shit of the day bi trebala biti usmjerena da se nastavi na njima. Na ostalim temama im nije mjesto.
  • deda
    28k
    Vidim naslovnica SN dovodi u pitanje novi TV ugovor. Ako to propadne bit će velikih problema u Hr nogometu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Lege pišu na njihovom forumu, da je Galatasaray u igri za Ivušića. Navodno nude 4 milijuna € za njegove usluge
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ovisi koliko je tko računao na to. Mislim da je uvijek na stolu ponuda od Blažićkove firme po istim uvjetima ko i trenutno. Vjerojatno bi se dalo pregovarati i sa vlasnicima Arene direktno.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Lege pišu na njihovom forumu, da je Galatasaray u igri za Ivušića. Navodno nude 4 milijuna € za njegove uslugeblue heart 72

    Meni to nije čudno. Ivušić je dobar golman i sigurno vrijedi ta 4 milijuna.
  • blue heart 72
    1.4k
    po meni isto, rekao bi realna cijena. E sada, ako je ponuda zaista stvarna, a ne samo na klapa ja onda je to dosta teška situacija za Neneka. Nama su prodali Bočkaja, još ako im ode Ivušić teško će uspjeti dugo držati korak u prvenstvu, jer realno i Jurčević i Malenica nisu ni blizu tog kapaciteta, kao ovaj dvojac. Opet sa druge strane je klubu kao Osijek, teško odbiti cifru od 4 milijuna, pogotovo nakon situacije sa Mierezom
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Hajduk ugovorio nove prijateljske, sa obzirom na odgođene sa Ajaxom i kime su već trebali igrat.

    Igrat ce sa Varaždinom, lišticom i yugo prijateljima iz istočnog Mostara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.