• Ludovic IX
    5.5k
    Koliko god bi volio da magarad ne osvoji više nikad ništa, imaju Goricu u polufinalu kupa doma a ovima će možda Lovrić otići pa je ti ipak jedno 75% šansa da će ući u finale. A u finalu će se za "dobrobit" hrvatskog nogometa suditi za Hajduk kao onomad za Osijek protiv Cibalije.
  • Keyser Soze
    8.1k
    I da osvoje kup to njima u financijskom smislu ne donosi ništa. Ako ne uzmu prvenstvo oni su u teškom financijskom problemu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ali će pred navijačima bit heroji..nisu im dozvolili a uspjeli su
  • GZomanid
    572

    Tak i ja ali nemam više kaj za čitat :rofl:
  • SAS1987
    13.5k
    Ali će pred navijačima bit herojiLudovic IX

    Kad više ne bude za plaće će ti heroji prvi napustiti brod. Nakon privatizacije su potrošili milje i milje € i nisu osvojili naslov te skoro pa bankrotirali a danas testiraju isti recept.
  • BBB Sibenik
    4k
    Mario Rosas službeno napustia klupu Sibenika.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne bi bilo loše ponudit mu da trenira drugu momčad. Očito zna izvuć maksimum iz igrača i razvijat ih.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne bi bilo loše ponudit mu da trenira drugu momčad. Očito zna izvuć maksimum iz igrača i razvijat ih.LovroZG

    a gdje će onda krznar?
    ne može to tako, ipak je on "vojnik kluba"!
  • Krizy
    36.3k
    To sam i ja pisao prije ali u slučaju da ostajemo u 2.HNL. Momčad u 3.HNL sigurno neće trenirati a sumnjam da će i Krznar dogodine.

    Uz trenera Rosasa, Šibenik su napustili i Jhingan, Dasilva te Bailone.
    Šibenik ne može dovoditi igrače dok ne vrati dug FIFA-i.
    Trenutno su na samo 19 igrača, od kojih je Jakoliš upitan, Močinić ozlijeđen a još trojica jedva da su ikako igrala.
  • Mališan
    1.7k
    Nova glasina od tovara "insajderska" je da je magarad sve riješila s Rogom i da im dolazi na ljeto. Ne zvuči mi realno i ostvarivo, ali evo, nek ostane zapisano.
  • Zagi
    5.1k
    Da ziher. A da mi vratimo Kovu? Bi imao mjesta u vezi?
  • Klenx
    4.1k


    Taj može jedino u KB Dubrava

    A i da može igrat, ima ugovor do 2024, vrijedi 7 milja po transfermarktu i da ga jebeš ima bar 1,5-2 milje ojra godišnje
  • Infinity
    15.2k
    To netko bacio pricu da bi Melnjak mogao zvati rodjaka da dodje pa se mozda netko zapalio.

    Rog je po odlasku iz Dinama imao 1.3m u Napoliju i vjerujem da bi si ga financijski sutra mogao priustiti i Dinamo i mozda jos neki klub u HNL-u, al nisam siguran koliko je pametno dati toliko para za igraca koji je stalno ozlijedjen.
  • Mališan
    1.7k
    Da ziher. A da mi vratimo Kovu? Bi imao mjesta u vezi?Zagi

    Jedino ak ga uparimo s Olmom i Brozom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.