• Mali Zeus
    9.8k
    Nije poanta Livaja, nego to da su Hercegovci tovarska ekipa. Piše u SN da su navijači pjevali i "ajmo bijeli ale", a naši im vraćali s našom verzijom te pjesme.Sljeme

    VIdi post ispod svog.
  • masacusec
    3.1k
    Zapalit ću i doviđenja!
  • luka modic
    609
    ajmo bijeli ale,ajmo bijeli ale zgazite rođene pjesma ultrasa iz Mostara a ne Hajdukovaca malo se informirajte,jos je njihova ekipa nosila bijele dresove.Ime ekipe po velikom Dinamovcu nemojte se glupirat.
  • Ali
    1.9k
    Mislim da tu ima dosta utjecaj i samog urednika SN, jer decko je davao izjave i na tv i nigdje se nije moglo nista slicno ovom clanku u SN ni cuti ni vidjeti.
    Gledao sam i uzivo i rekao bih da su decki vratili dobri duh kutije, da taj turnir moze osvoji ekipa koja se skupila "u birtiji" , vidi se da su lokalna malonogometna ekipa koja se brusila po malim turnirima kojih ima na pregrst. Vec ne pomalo postalo otudjeno od biti kutije da turnir precesto osvaja ekila sa jakim sponzorom koji uzme ili jednu futsal ekipu i li skuli repreze tativce u futsalj, plati ih masno i osvoji.

    A Dinamo je uvijek bio uz taj turnir prirodno naslonjen, i meni mozda malo nedostaje da u skladu sa tradicijom se pojavi u nekoj od ekipa i aktualni igrac dinama, pa i lokse...

    Sa druge strane nisam dozivio da je onih par prijatelja od ekipe KetaBandic bilo nesto naklonjeno Hajduku, i oni su rekao bih povukli i dobar dio neutralnih , koji se obicno i priklone "slabijoj" ekipi ili barem onim obicnijim i po imenima manje poznatima, tako je to oduvijek bilo.

    A jos jednom , nebi me cudilo da su ova sranja o livaji i torcidi u clanku o kutjji vise stvar novinarske zelje i kreative...
  • reziser
    6.4k
    da se malo maknemo teških tema i vidimo bosanske komade kak se tuku, he he

  • Deleted User
    0
    i ja sam slušao njegov intervju nakon tekme i nije to rekao. možda je to rekao poslije nekom novinaru ali za hrt nije.
  • reziser
    6.4k
    nije uobičajeno
  • Sljeme
    1.8k


    Ne zanimaju me pjesme ultrasa, prenio sam kaj piše u SN, a to je da se pjevalo ajmo bijeli ale i da je igrač ekipe javno izjavio da je osvojio torcida kup i da mu je želja da hajduk bude prvak.
  • Stihl
    3k
    Danas od 21:00 sat, uživo na Sportskoj televiziji.
    Finale svjetskog prvenstva u pikadu...
    Michael Smith vs. Peter Wright
    bhrkmkqwk9n7nstt.jpg
  • Stihl
    3k
    I imamo prvog svjetskog prvaka u nekom sportu u novoj godini! Inače, moj favorit :cool:
    r4vu26wkb2vzsqfy.jpg
    bozzg1kqps9xzrvz.jpg
    vhzi6mk50cv3anvm.jpg
    92i8ymljo8bo9xv2.jpg

    Peter Wright adds his name to an exclusive club of multiple PDC World Champions...
    t08mbwzga9er2ofv.jpg
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ženske sa startnim brojem oko 20 na sljemenu kasne 3 sekunde za vodećom... Evo jedna 4 sekunde kasni :lol:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Neam pojma jel do teške staze, uvjeta, ali ovo je malo smiješno.
  • flexXy
    1.9k

    Staza se raspala i poceo je puhat vjetar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.