• Stihl
    3k

    Kod nas je električni popularniji, to je. Ali igra se i klasični, također ima liga, mastersi...tak da bi se zajebo :wink:
  • Eduardo
    17.6k
    'Mislim da se neće vratiti, mislim da se neće utrkivati sljedeće godine', rekao je Bernie Ecclestone za Blick (za Lewisa Hamiltona).
  • Mališan
    1.7k
    Dobra tekma pod tornjem. Cibona - Cedevita 40-40, poletna Cibona, čak i bolja po meni, ali šteka šut (3/11 slobodna, 3/12 za tricu)
  • Deleted User
    0
    na sportskoj televiziji imate prijenos pikada 2022 svjetsko prvenstvo (ak sam dobro skužio) .
    navijanje brutala :)
  • Remiza
    51

    Glup poraz na kraju,ali dobra borba i pristup...
  • Pop corn
    5.1k
    na sportskoj televiziji imate prijenos pikada 2022 svjetsko prvenstvo (ak sam dobro skužio) .
    navijanje brutala :)
    andrija91

    Par naših dečki bili nedavno u Salzburgu na nekom prvenstvu u pikadu. Vele atmosfera ko na Badelu nekad.

    Inače postoji i Pikado klub Dinamo. Vodi ga jedan naš dečko koji se time bavi. A drugi Boysi iz Gajnica imaju svoj kvartovski Pikado klub. Šarci se zovu
  • Stihl
    3k

    Par naših dečki bili nedavno u Salzburgu na nekom prvenstvu u pikadu. Vele atmosfera ko na Badelu nekad.
    Bio sam 2016. u Londonu na svjetskom, atmosfera je vrh. Baš onaj pravi engleski štih, pivica, pjesma, zajebancija...
    Evo karta...snimi kaj piše desno od ovog SEAT:180 hahah
    pyl5f135tbrimoiq.jpg


    Inače postoji i Pikado klub Dinamo. Vodi ga jedan naš dečko koji se time bavi. A drugi Boysi iz Gajnica imaju svoj kvartovski Pikado klub. Šarci se zovu
    Baš sam htio neki dan malo napisat nekaj o tome, al nisam vidio da nekog bas zanima...
    Da, od klubova koji bi nama mogli bit zanimljivi postoje Pikado klub Dinamo i Pikado klub Bulldog.
    Šarci Gajnice su ekipa koja igra pod pikado klubom A1.

    Pikado klub Dinamo (grb kluba)
    jw7t6mf1iovxxln1.jpg


    Pikado klub Bulldog (grb kluba)
    vocuw1fxv4oziui4.jpeg
  • Pop corn
    5.1k
    Bila je neka rasprava da jednu tekmu PK Dinama napravimo nakon utakmice FD ili KKDZ pa da se malo to izbrije (pivica, druženje, zajebancija, koja pjesma) ali dalje od toga se nije išlo. Više zbog toga što oni igraju srijedom svoja kola.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Inače, sad vidio da se rukometna repka opet pomlađuje pa Marić koji ima 31 godinu nije pozvan.

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Baneki
    728
    Neću gledati ovo prvenstvo jer nisu dopustili necijepljenim igračima sudjelovanje.
  • Mališan
    1.7k
    Kaj je bilo s bk dinamo? Znam da se to promoviralo još u sutinskoj pod poluvremenom, jel taj projekt skroz zamro?
  • Stihl
    3k

    Da, srijedom se igra 3.liga . Pk Dinamo ima dve ekipe koje su trenutno u 3.lizi jer je klub osnovan prije nekih godinu dana ak se ne varam, tako da sve nove ekipe kreću od 3.lige . S obzirom na njihove rezultate, ove sezone će im obe ekipe bit u borbi za titulu, a samim time i u borbi za viši rang. Naravno, tu je i Bulldog sa svojom ekipom koja isto šamara 3.ligom i jednom ekipom koja šamara 2.ligom, pa se nadamo i njihovoj tituli te ulasku u viši rang.
    Ugl.zanimljiva borba će bit u 3.lizi između dinama i bulldoga :wink:
    Btw.2.liga se igra utorkom, a 1.liga cetvrtkom.
  • Pop corn
    5.1k
    Ne znam samo može li se, ako se oba kluba dogovore, igrati subotu ili petak
  • Stihl
    3k

    Raspored odigravanja određuje savez, tako da klubovi nemaju nista s tim. Naravno, moze se trazit odgoda odigravanja utakmice za drugi datum i to ce savez odobrit, osim ako nisu neka zadnja kola koja odlucuju o necemu onda vecinom ne odobravaju da nebi doslo do nekih mozebitnih prevara.
  • flexXy
    1.9k
    Inače, sad vidio da se rukometna repka opet pomlađuje pa Marić koji ima 31 godinu nije pozvan.Mali Zeus

    Idiotarije poput pomlađivanja samo mi radimo i čudimo se uvijek što rezultati više ne dolaze. Nitko ne otpisuje najbolje igrače samo zato što su prešli tridesetu, primjer je Francuska koja je s penzionerima u našim očima uzimala zlatne medalje. Igraju najspremniji i najbolji makar imali 16 ili 45, to je jedina politika za uspjeh. Sve ostalo je mlaćenje prazne slame.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.