• vjeko1701
    5.9k
    Tu bi još dodao da su svi uspješni treneri Dinama uvijek u top izboru kada se bira idući izbornik reprezentacije...
  • Deleted User
    0
    ak ovako nastavimo ja ću past ko tovari u euforiju zvanu kovač
  • Zagi
    5.1k
    Koliko god sam ja osobno bio protiv Kopića
    bilo bio krajnje neozbiljno da ga sad potjeramo...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne bih se složio, bilo je krajnje neozbiljno što smo ga ostavili uopće...
  • Zagi
    5.1k
    Istina ali sad kad već jesmo ...
  • Jaro
    5.6k
    nebitno! on ce, ko i svaki "vojnik kluba" (citaj uhljeb) bit zadovoljan biko kojom pozicijom u klubu (i mjesto cistatice ukljuceno)... jedina referenca tipu je pedala u hajduku...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim ne moramo se previše brinut o tome jer su šanse da dođe Kovač negdje ko ja da osvojim mali kristalni globus...
  • Olmic
    2.7k
    Ako gledamo momčad na proljeće tada možemo očekivati 352 ili 433

    Ako bude 352 tada se pojavljuje jedan problem iz momčadi mora ispast ili Ivanušec ili Petko ili Oršić ili Ojeda neće startat što nije baš vjerojatno

    Livi
    Teo Šutalo Franjić
    Rile Ademi Mišić bočkaj
    Ivanušec
    Petko Oršić(Ojeda)

    433

    Livi
    Ristovski ktc šutalo bočkaj
    Mišić Ademi
    Ojeda Ivanušec Oršić
    Petko
    Ovo izgleda odlično...
  • Captain America
    14k
    Koliko god sam ja osobno bio protiv Kopića
    bilo bio krajnje neozbiljno da ga sad potjeramo...
    Govorimo o treneru koji je odveo Eintracht u polufinale EL, s Bayernom osvojio naslov u Njemačkoj i s Monacom se borio do kraja za naslov u Francuskoj. Jovića je hendlo vrhunski, znači mogo bi i s Petkom izać na kraj. S druge strane sada imamo trenera kojem je highlight karijere da je 2 puta gubio od nas u finalu kupa. No brainer za vratit ga na staro mjesto ili ga ostavit ko fiktivnog SD. S Nikom i njegovim bratom također prolaz Seville nije nemoguća misija...
  • andy
    100
    Mislim da će Kovač preuzet Herthu... dosta portala pišu da je sa Fredi Bobičem u kontaktu..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ako je istina za Herthu, doslovno po ničemu nije bolji klub od Dinama. I niko me nemože uvjeriti da je. Mislim vjerojatno ga nije nitko kontaktirao od naših, ali da je mislim da bi Dinamo bilo duplo privlačnija opcija...
  • andy
    100
    Sadasnji trener Herthe Tayfun Korkut ima ugovor do 30.06.2022 a kako stvari stoji nece mu produljit ugovor.
    Korkut je stigao 01.12 sa ciljem da spasi berlinsku Herthu ali mu i vise od toga nece uspit.
    Tako da nebi Kovača odmah trebali ali bi pritisak na Korkuta znatno povecali
  • Fanboy
    2.2k
    Ako gledamo momčad na proljeće tada možemo očekivati 352 ili 433

    Ako bude 352 tada se pojavljuje jedan problem iz momčadi mora ispast ili Ivanušec ili Petko ili Oršić ili Ojeda neće startat što nije baš vjerojatno

    Livi
    Teo Šutalo Franjić
    Rile Ademi Mišić bočkaj
    Ivanušec
    Petko Oršić(Ojeda)

    433

    Livi
    Ristovski ktc šutalo bočkaj
    Mišić Ademi
    Ojeda Ivanušec Oršić
    Petko
    Ovo izgleda odlično...
    Olmic

    Slažem se sa svime, no ja bih volio vidjeti Franjića na svojoj prirodnoj poziciji, on je tu odličan i mlad. Isto tako Bulata, dečko ima fantastične duge lopte...Mišić po meni sa ničime nije zaslužio mjesto startera, a realno na mladim talentima smo i izgradili jakost momčadi. Pa gdje bi bili da nam Majer, Ivanušec, Gvardiol nisu dobili prilike, ili su maknuti nakon prve pogreške.
    Bulat zaslužuje minute, bio je odličan u Šibeniku...Ludost bi bila radi Mišića držati na klupi preostala dva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.