• blue heart 72
    1.3k
    ja HNL transfere ne shvaćam preozbiljno, jer tu ima i interesnih igara, kao i rikverca
  • maddaddam
    2.9k
    Po prilozenom sa yt vidi se da je lik dobar na malom prostoru, zna dobro podvaliti loptu, dobra lijeva noga, solidan centarsut.
    Ono sto mene zanima, tamo se ne vidi. Odgovorna i defenzivna igra, pritisak na protivnike...

    Za Jakolisa bi se dala sloziti 3x bolja kompilacija ovu polusezonu.
  • Woot
    101
    Kaj ce nam desno krilo za ovih 3-5-2? Imamo Rileta na desnoj strani koji ovih par utakmica izgleda sve bolje i bolje, zakaj ga mjenjati?
  • deda
    27.6k
    Vidim vele SN da vraćamo Marina s posudbe. S obzirom da Olivari ne zna gdje je šupalj i da svaki dan nešto nagađa, teško je reći.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja ne bi više dovodio latinose u klub.
    puno puta smo se opekli, a premalo profitirali.
    europski igrači su se pokazali kao puno zahvalniji.
  • NORTE
    9k
    ja ne bi više dovodio latinose u klub.
    puno puta smo se opekli, a premalo profitirali.
    europski igrači su se pokazali kao puno zahvalniji.
    1m
    db-izbjeglica
    Moralese da, Carlose ne.
  • Deleted User
    0
    "Dobra je vijest da Dinamo nije kontaktirao Antonija Marina glede mogućeg povlačenja s posudbe." jučer u SN kaže grubišić, zastupnik novog investitora. znači zasad ne ali tko zna....ja bih ga ostavio dolje jer mu treba minutaža i očito mu je dolje dobro. u perspektivi on je igrač za dinamo , primarna pozicija lijevo krilo, a može pokriti još pozicija napadačkih. ne znam što mu je trebalo ono s italijom i to me malo brine. ne znam tko ga savjetuje.
  • Eduardo
    17.3k
    Hyun-woo Kim (stoper) napušta Dinamo II? Odlazi u Ulsan Hyundai?
  • deda
    27.6k
    Da, posudba.
  • Nino Bule
    11.3k
    marinu nije primarna pozicija lijevo krilo nego 10ka, poluspica iza klasicnog napada, tako i sam kaze. Nikako ga vracat s posudbe, tamo ima jako bitnu ulogu i skuplja minute. Ne bi bilo lose na isti nacin baturinu posudit sibeniku sljedecu sezonu kad povucemo marina.
  • Zagi
    4.9k
    Ja bi im sad na zimu uvaljao Šaranića . Na desnom krilu im je rupa Sahiti , nek skuplja tam minute.
  • Ludovic IX
    5.2k
    marin bi mogao biti taj kreator koji nam fali..neznam koliko je poravio trku i defanzivu ali ono što sam gledao, bolje je neg prije
  • Deleted User
    0
    ako mu je 10ka prirodna ja još sretniji. vodim se fm19 kojeg još uvijek igram i tamo je marin jedno od najboljjih lijevih krila cijele igre. ali znam da može pokriti više pozicija što je svakako dobro. samo glava da je na mjestu i sve drugo će doći.
  • Nino Bule
    11.3k
    moze on i lijevo krilo dobro pokrit, ali poluspica je njegova pozicija, i u sibeniku je jakolis ljevo, marin 10ka, delic spica, a sahiti desno.


    Cak dobra ideja, bas veliku rupu na desnom krilu imaju, sahiti im je bio i ozljeđen pa je bacelic grgic to igrao, saranic bi sigurno dobio minuta. Ne znam sta je sa trenerom rosasom, ali ako ostaje u sibeniku onda su oni najbolja destinacija za nase mlade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.