• NitkoBitan
    12k
    https://www.index.hr/clanak.aspx?id=2326969

    Novavax cjepivo odobreno, medutim zanimljivo je da u tom clanku Index kaze da su mrna cjepiva eksperimentalna za razliku od clanka ispod, nek se dogovore vec kak ce lagat :rofl:

    (https://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-cjepiva-nisu-eksperimentalna/2299169.aspx).
  • xavier
    11.1k
    Baš sam danas pisao na drugom mjestu. U subotu sam morao u poštu prvi put nakon što su covid putovnice postale obavezne tamo. I očekujem da netko to provjerava na ulazu, ali ne.

    Uđeš uredno unutra, stojiš u redu zajedno s još 10 ljudi da bi te onda tek kad dođeš na red gospođa na šalteru pitala za propusnicu. Koja je onda točno svrha tog propisa ako i bez propusnice možeš ući i biti unutra?
  • Deleted User
    0
    nema svrhe, nema logike, nema reda, nema pameti. uulazim u javnu ustanovu moram pokazati covid potvrdu. pet minuta nakon tog ulazim u trg. centar s 2000 ljudi , sjedam u kafić sa 100 ljudi u zatvoren prostor. nitko me ništa ne traži. znači nema logike nikakve i ne treba se s tim uopće zamarati.
  • Stihl
    3k

    Hahah kad smo kod pošte...prije koji tjedan ulazi suseda sa detetom u poštu, ajde ima na ulazu neki zastitar, al naravno pusta bez tih potvrda jer kako si napisao potvrdu trebas pokazat teti za salterom hahah nebuloza...nego, zena dode do saltera i veli imam paket za poslat, veli joj ova na salteru moze covid potvrda, veli zena nemam, ali ne saljem ja paket nego mali, zena gleda u cudu i zove sefa, sef se smije i veli sve ok, djete moze poslat paket jer ne treba potvrdu hahah i zena da klincu lovu,mali uredno plati i posalje paket hahahhaha jebem ti sve...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Novavax cjepivo odobreno, medutim zanimljivo je da u tom clanku Index kaze da su mrna cjepiva eksperimentalna za razliku od clanka ispod, nek se dogovore vec kak ce lagat :rofl:NitkoBitan

    Cjepiva na svom uputstvu imaju crni trokut, što je oznaka za pripravak o kojem se još ne znaju sve činjenice i za koji se još skupljaju podaci o nuspojavama, reakcijama, dugotrajnim posljedicama i slično. Uostalom, sva cjepiva su odobrena po hitnom postupku i dobila su uvjetna odobrenja. Što bi prost narod rekao:
    nije govno nego se pas posrao!
  • immerwieder
    1.2k
    još veća je fora, kaj ako ideš u poštu po sudski poziv,
    onda ne moraš imati potvrdu jer ti poziv mora biti uručen
  • Nousername
    613
    Ovo vec postaje kriticno.Treba spomenuti da se isto dogodilo lindelofu i agueru.Takoder danas je umro i mma borac iz nepoznatih razloga.7ronetofd0mc7kbv.png
    ixa6ruj96ohx2hlp.jpeg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    lindelof se testirao i vratio negativan kao i osoblje, a Aguero ima problema sa srcem od malena kao i Eriksen. Tako da Aguero nema nikakve veze sa cijepivom.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Aguero ima problema sa srcem od malena kao i EriksenNavijač Dinama

    Dva vrhunska sportaša imaju od malena problema sa srcem?

    Pa di si Einsteine do sada?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    to nisu bili neki veliki problemi, koji su im smetali prilikom igranja, ali su se svakako krenuli sve više javljat i postali učestaliji. Ne znam zašto ljudi sve što se dešava vide kao problem cijepiva(bez obzira bilo ono loše ili ne).
  • Mali dioničar
    14.1k
    to nisu bili neki veliki problemi, koji su im smetali prilikom igranja, ali su se svakako krenuli sve više javljat i postali učestaliji. Ne znam zašto ljudi sve što se dešava vide kao problem cijepiva(bez obzira bilo ono loše ili ne).Navijač Dinama

    Ti znaš medicinski karton Aguera i Eriksena i to od kad su bili djeca?

    Daj mi kvantificiraj i definiraj “ne velike srčane probleme” s kojima se prolazi liječnički pregled i igra englesku, nizozemsku, španjolsku, argentinsku ligu i svjetska i europska i južnoamerička prvenstva.

    Kako izgleda taj pregled na kojem ti liječnik kaže “da, imaš problema sa srcem, ali nisu strašni i možeš se profesionalno baviti nogometom.”

    Imaš neki dokaz svoje tvrdnje o njihovom medicinskom kartonu?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ne znam. Nisam njihov doktor. Ali svi su prenosili kako Aguero ima problema sa srcem, i to prvi put da su se javili jos 2007, a tad nije bilo Moderne Pfizera ovog ili onog. A Eriksen kad se desilo su rekli da su bili upoznati još u Ajaxu sa tom situacijom. Da li je istina, ne znam. Tako mediji prenose i pišu. Da li je cijepivo štetno, vjerovatno jest, vjerovatno nije, sve ovisi od organizma čovječjeg.
  • NitkoBitan
    12k
    Da li je cijepivo štetno, vjerovatno jest, vjerovatno nije, sve ovisi od organizma čovječjeg.Navijač Dinama

    Ovisi o sreci, gdje ce kome spike protein zavrsit u tijelu. Na to organizam nema nikakav utjecaj
  • Mališan
    1.7k
    još veća je fora, kaj ako ideš u poštu po sudski poziv,
    onda ne moraš imati potvrdu jer ti poziv mora biti uručen
    immerwieder

    Jesi siguran za ovo, je li provjerena informacija potpuno? baš imam takvu situaciju i nisam znao da ne vrijedi potvrda za sudske pozive
  • Dino
    2.2k

    Ne traze te jer je od suda. Provjereno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.