• NitkoBitan
    10.6k
    Prosao sam prije 15 minuta pored ticketa, ima ljudi... Malo razocaranje kaj nemrem preuzet besplatnu kartu dok mi bas ne dode clanska, 3 tjedna moram cekat :confused:. Al sta je tu je, ide se na tekmu kak god okrenes
  • Eduardo
    16.8k
    Besplatne karte bih ukinuo za derbije, Hajduk posebno.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Pa dobro nek ukinu to sa besplatnim kartama al nek nam vrate godisnje onda
  • bbb medimurje
    2.8k
    [TRENING! subota, 10.30]

    Nalazimo se sutra u 10.30h na Ružmi nakon čega idemo na stadion dati podršku igračima na zadnjem treningu pred nedjeljni derbi!
  • NitkoBitan
    10.6k
    Mene 4 tekme i 4 testa ispadne kao godisnja 2019, jos cu ispast žicer kaj pokusavam bar nekako jeftinije proc
  • Eduardo
    16.8k
    nemam ja ništa protiv toga, nek imaju članovi neke pogodnosti, to je ok. Samo kažem, Hajduk bih izostavio.

    Ne, nisi žicar. Samo koristiš ono na što kao član imaš pravo. Ne moraš se zbog toga nikom ispričavati.
  • Crusades1986
    9.3k
    Ovo s treningom mi pomaže da se potroši malo više vremena do nedjelje. :grimace:
  • seljak86
    2.2k
    Jel nekog još osim mene hvata mala panika da mu test bude pozitivan u nedjelju?
  • Guinness
    1.9k
    Odbijes prodati kartu i dovidenjabbb medimurje

    antoliću jesi to ti?
    Dosta je više branjenja ljudima ulazak na stadion, kojih god boja oni bili.
    To što oni kupuju za zapad je neka sasvim druga tema i rezultat svih boli kurčina ovih godina.
  • SAS1987
    13k
    Jel nekog još osim mene hvata mala panika da mu test bude pozitivan u nedjelju?seljak86

    Ja obično njušim bolest ali sada ne njušim apsolutno ništa tako da sam siguran da ću biti ok za nedjelju.
  • Salva
    2.3k
    Vise sam uzbuden radi sutrasnjeg treninga nego prije neke europske tekme…
  • seljak86
    2.2k
    hahahah i meni je slično, ovakve stvari su mi 100 puta napetije i zanimljivije nego ikakava Europa
  • Dino
    2.1k

    Zbog tog uvijek idem prvo obavit test pa onda kupujem kartu hahaha
  • bbb medimurje
    2.8k
    Uoči derbija nagrađujemo u Dinamo fan shopovima Za svaku kupovinu iznad 300 kuna od 3.12. do 5.12. poklanjamo 2 ulaznice za utakmicu Dinamo - Hajduk

    Napomena: 2 kupona za tribinu zapad gore potrebno je zamijeniti na Ticket pointu za ulaznice!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.