• Ludovic IX
    5k
    Da je protiv Rijeke ušlo 30% onog što inače ulazi, mi bi dobili rijeku 4-2 i sad bi sa krznarom čekali derbi..

    Nadam se da će nišanske sprave bit bolje podešene sutra
  • NORTE
    8.4k
    Da je protiv Rijeke ušlo 30% onog što inače ulazi, mi bi dobili rijeku 4-2Ludovic IX
    A treba reći da smo Rijeci zabili iz dvije najgluplje nogometne greške. Riječki tudum 1 umjesto da pusti loptu u gol-aut on ju vraća u igru, a tudum 2 tada umjesto da krene prema naprijed vraća loptu nazad koju uzima igrač dinama, dodaje Petku koji dobiva korner iz kojeg smanjujemo na 1:2. Imaš 0:2, ali i glupe igrače pa strepiš i suparniku dopuštaš da se vrati.
  • De Oliveira
    821
    Livakovic- Moharami, Lauritsen, Sutalo, Stefulj - Ivanusec, Ademi, Tolic, Misic, Orsic - Petkovic. Ajmo ih ZGaziti.
  • Nousername
    608
    Nedaj Boze Mohu u prvom pa taj protiv Rijeke dvaput ostavlja igraca i mi primamo gol ko da igra krilo a ne beka
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja uzeo kartu za Avion i Ulaznicu, nažalost nemrem putovat iz Njemačke za ZG danas posto mi Otac završio u Bolnici a Mami je to sve previše tako da poklanjam Ulaznicu za Sjever sutra, ako netko nije još uzeo netko mi se javi Poslat ću Ukaznico E-mailom pa neka isprinta……
  • dzg7
    204
    Ja sada bio, lagana guzvica na TP
    Kako je prošao trening, jel bio netko?
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Poruka im je poslana. Podršku imaju.
    Očekujemo pobjedu i muda zauzvrat.
  • SAS1987
    13k
    Izgleda da ce sutra padati kisa :smile:
  • Benito
    531
    Kiša golova, u mreži tovara
  • Eduardo
    16.8k
    Dojmovi s treninga?
  • Salva
    2.3k
    Bilo dosta ljudi, dala se deckima podrska, igraci su pozitivno reagirali. Navijalo se 10-15 minuta i to je to. Mislim da se prenjela dobra energija.
  • Neki tip
    18.3k
    Po slobodnoj procjeni 200tinjak ih/nas (bilo je i nešto nas pridruženih članova :)) se skupilo. Neki su čak i klince poveli, lijepo. Malo navijanja, malo baklji, kratak razgovor, pa malo šalova i kuglica u shopu, dio ekipe po karte na TP i to je to.

    Da se osjeća derbi, osjeća, kod svih.. kao nikad u zadnjih 10ak godina.
  • dzg7
    204
    Ima na službenom profilu na insta slike i video
  • bbb medimurje
    2.8k

    Strah me da to pred TP nisu sve tovari
    Na sjeveru jos nijedan sektor nije otisel a sad baš da je veca navala na zapad nego na sjever po kisi od strane navijaca dinama mi nema bas logike
  • Gelipter
    3.3k
    ma to nemoj ni gledati. U Europi pred samu tekmu većinom jedan sektor tek ode na njihovom prikazu, a na kraju bude 3/4 popunjeno recimo. A kaj se Zapada tiče, dio tovara će sigurno biti, ali mislim da mi predimenzioniramo njihovu invaziju na zapad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.